نصب و تعمیر دوربین مدار بسته

نرخ نامه

سیستم های نظارتی پیشرفته و امروزی، اهمیت بیشتری نسبت به سالیان قبل پیدا کرده اند. نظارت بر امنیت عمومی، ترافیک، اموال و جلوگیری از ارتکاب جرم تبدیل به یک بخش جدایی ناپذیر از جامعه امروز شده است. از این رو تجهیزات مورد استفاده در این زمینه، پیچیده و تخصصی تر شده اند و الزاماتی برای محافظت از آن ها مورد نیاز می باشد.

 

دوربین مدار بسته - حفاظتی نظارتی - نظارت - درب کنترلی - دوربین - سیستم نظارتی

محافظت از دوربین مداربسته در مقابل نوسانات برق:

۱) استفاده از محافظ نوسان برق کابل تصویر کوآکسیال
می توان با استفاده از قطعه کوچکی که محافظ برق کابل تصویر RG59 یا BNC نام دارد از آسیب های احتمالی به سایر دوربین ها و دستگاه DVR در مقابل آسیب نوسان برق یا ولتاژ بالای وارده به سیستم جلوگیری نمود. این دستگاه کوچک، قبل از اتصال کابل تصویر به دستگاه ضبط کننده تصاویر قرار گرفته و ولتاژ وارده را از طریق کابل اتصال به زمین رد می نماید و از وارد شدن آن به کل سیستم نظارتی جلوگیری می نماید. این محافظ ها در نوع تک پورت یا چند پورت توسط شرکت ها تولید شده و قابل تهیه می باشند.

۲) استفاده از محافظ نوسان برق اتصال دیتا RS485 دوربین مدار بسته PTZ
به این نکته توجه داشته باشید که اگر از دوربین مداربسته PTZ که توسط پورت RS485 برای دستورات کنترلی به دستگاه دی وی آر متصل شده استفاده می کنید، باید از یک محافظ دیتا نوسانات برق مخصوص این پورت نیز استفاده نمایید. شکل زیر نشان گر این نوع از محافظ می باشد.