نقاشی و کاغذ دیواری

در داخل منازل دو رنگ پلاستیک و روغنی پرکاربردترین انواع مورد استفاده در نقاشی ساختمان هستند ولی با توجه به بروز و ظهور رنگهای مدرن و همچنین دیوار پوش هایی نظیر کاغذ دیواری ،هم اکنون افراد گزینه های بیشتری در دست دارند تا از انها استفاده کرده و طبیعتا نتایج حاصل از استفاده از ترکیب های مدرن هم تفاوت معناداری با سایر رنگ ها خواهد داشت.

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک
استفاده از رنگ پلاستیک در نقاشی ساختمانی از زمانهای دور رایج بوده و عملا خیلی از مردم پروسه نقاشی منزل را در دورنگ روغنی و پلاستیک خلاصه میدانند .

نقاشی ساختمان با رنگ اکرلیک
نقاشی ساختمان با رنگ اکرلیک چند سالی است که رایج شده و از استقبال خوبی هم بخصوص در بین قشر جوان روبرو شده است . استفاده از رنگ های اکرلیک عموما از ترکیب اکریل با رنگ های روغنی حاصل میشود و در واقع نقاشی ساختمانی با رنگ اکرلیک را میتوان نوعی از نقاشی با رنگ روغن دانست که در ترکیب رنگ از انواع اکریل برای درخشان شدن سطوح استفاده میشود.

نقاشی ساختمان رنگ روغن
رنگ روغن در مقایسه با رنگ پلاستیک تفاوت های زیادی داره که عمده این تفاوت ها در براقیت , قابلیت شستشو و دوام و عمر بیشتر پروسه نقاشی ساختمانی با رنگ روغنی است . البته استفاده از رنگ های روغنی هم از قدیم در صنعت ساختمان بسیار رایج بوده و امروزه حتی با آمدن رنگ های مدرنی چون مولتی کالر و پتینه و.. باز هم بازار خود را حفظ کرده و همچنان میتوان با اطمینان اعلام کرد که حداقل ۳۰% از کسانی که تصمیم دارند منازل یا محل های کار خود را رنگ آمیزی کنند رنگ روغن را به عنوان گزینه ای ایده آل و مطلوب مد نظر دارند.

کاغذ دیواری
نوعی دیوار پوش از جنس کاغد که در طرح و رنگ های متنوعی تولید می گردد. این محصول میتواند جایگزین سریع و با صرفه ای برای نقاشی دیوار های داخلی ساختمان ها باشد. تنوع بالای طرح و رنگ در کاغذ دیواری آنرا به گزینه ای مقبول در دیدگاه مشتریان قرار داده است.

 

 

نرخ نامه