جهت-استفاده از نمک-آمیار24

استفاده از نمک

آمیار24-تاریخ مطلب-استفاده از نمک1398/06/30 Saturday
آمیار24-تعداد نمایش-استفاده از نمک434 بازدید
آمیار24-پسندیده-استفاده از نمک138+
استفاده از نمک-آمیار24-مطلب

یک لیوان نمک را روی سطح چرب تابه بریزید و سپس با یک حوله ساده آشپزخانه آنرا تمیز کنید و شاهد تمیز کردن بی نظیر نمک در سطوح چربی خواهید بود و تاثیر شگفت انگیزی خواهد داشت .

 

ترفند های موثر استفاده از نمک برای پاکسازی 

پاک کردن روغن و چربی از روی ظرف آهنی:

یک لیوان نمک را روی سطح چرب تابه بریزید و سپس با یک حوله ساده آشپزخانه آنرا تمیز کنید و شاهد تمیز کردن بی نظیر نمک در سطوح چربی خواهید بود و تاثیر شگفت انگیزی خواهد داشت .

پاکسازی لکه ها از روی تخته چوبی :

سطح تخته کثیف را از نمک بپوشانید و سپس با چاقو یک لیمو را برش داده و آب نصف آنرا بر روی تخته پر از لکه بریزید. سپس به مدت چند دقیقه اجازه دهید تا مخلوط روی تخته چوبی باقی بماند و سپس آن را زیر آب ولرم شستشو دهید.

اینک میتوانید تاثیر بی نظیر و شگفت انگیز نمک برای پاکسازی لکه ها از روی تخته چوبی را مشاهده نمایید .

پاکسازی لکه های روی ظروف شیشه ای:

برای پاکسازی لکه های روی ظروف شیشه ای می توانید از نمک به همراه آبلیمو استفاده کنید برای استفاده از این ترکیب قدرتمند ابتدا نمک را در ظرف شیشه ای ریخته و سپس مقدار کافی از آبلیمو را در ظرف بریزید برای پاکسازی کامل باید ظرف شیشه ای را به تعداد دفعات زیادی تکان داده تا لکه های موجود بر روی آن پاکسازی شوند . برای شستشوی نهایی می توانید ظرف شیشه ای را به همراه صابون و آب ولرم بشویید .

شستشوی لکه های بین کاشی های سرویس بهداشتی:

لکه های بین کاشی های سرویس بهداشتی همچنین ممکن است که برای شما یک عامل ناخوشایند محسوب شوند و باعث آزرده خاطر شدن شما شوند . برای پاکسازی این لکه ها به مواد زیر نیاز دارید:

- یک دوم فنجان نمک

-چهار لیتر آب گرم

-مقداری ماده شوینده ظروف

این سه ماده را با یکدیگر ترکیب کنید و با استفاده از این روش می توانید لکه های بین کاشی های سرویس بهداشتی را پاکسازی نمایید

شستشوی لکه های چای و قهوه:

یک قاشق غذاخوری نمک به همراه یک قاشق غذاخوری سرکه را در داخل فنجان ریخته و مخلوط کنید سپس اجازه دهید تا به مدت اندکی ترکیب در داخل ظرف بماند . پس از گذشت چند ساعت می توانید ظروف را به طور معمول بشویید .

پاکسازی پارچه پر از لکه:

برای پاکسازی پارچه هایی که از رنگ عادی خود جدا شده اند و به رنگ زرد مایل شده اند ، می توانید از نمک در طی یک روش ساده استفاده کنید . برای این کار شما تنها به سه قاشق غذاخوری نمک و 1/4 فنجان جوش شیرین نیاز دارید . مخلوط به دست آمده را در ظرف حاوی آب گرم ریخته و اینک پارچه را در ظرف بزرگ قرار داده و بعد از یک ساعت پارچه را از ظرف خارج سازید و قطعا تاثیر شگفت انگیز و بی نظیر آنرا مشاهده خواهید نمود .

اشتراک گذاری
قم , پارک علم و فناوری قم , ساختمان مرواید۴ , طبقه ۲ , واحد ۲۲
info[at]amyar24.com
025-31761 , 025-32816140

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پروانه کسب-آمیار24
نشان ملی ثبت-آمیار24

آمیار24 مجموعه ای از خدمات آنلاین(از جمله نظافت,تعمیر لوازم منزل,آهنگری,تعمیرات آسانسور,باغبانی و غیره) را برای محل کار و خانه شما فراهم کرده تا شما بتوانید به راحتی و اطمینان خاطر از متخصصین هر سرویسی استفاده کنید
مشتریان گرامی می توانند از ۳ طریق اپلیکیشن آمیار24 یا تلفنیار یا سایت درخواست های خودشان را ثبت کنند
متخصصین آمیار24 علاوه بر دارا بودن عدم سوء پیشینه و تاییدیه فنی باید تاییدیه اخلاقی نیز داشته باشند
همچنین آمیار24 برای اطمینان و جلوگیری از ضرر مشتریان مرجعی از هزینه خدمات را برای هر خدمت تهیه کرده است

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت اندیشه پردازان سامان گستر پارس می‌باشد.