جهت-جشنواره تعویض فیلترهای سه گانه آب شیرین کن خانگی با فیلتر  CCK  بدون اجرت-آمیار24

جشنواره تعویض فیلترهای سه گانه آب شیرین کن خانگی با فیلتر  CCK  بدون اجرت

آمیار24-تاریخ مطلب-جشنواره تعویض فیلترهای سه گانه آب شیرین کن خانگی با فیلتر  CCK  بدون اجرت1398/10/12 Thursday
آمیار24-تعداد نمایش-جشنواره تعویض فیلترهای سه گانه آب شیرین کن خانگی با فیلتر  CCK  بدون اجرت729 بازدید
آمیار24-پسندیده-جشنواره تعویض فیلترهای سه گانه آب شیرین کن خانگی با فیلتر  CCK  بدون اجرت0+
جشنواره تعویض فیلترهای سه گانه آب شیرین کن خانگی با فیلتر  CCK  بدون اجرت-آمیار24-مطلب

این خدمت جدیدترین طرح آمیار 24 است که قرار است در قالب یک جشنواره فیلتر کهنه آب شیرین کن های خانگی با بهترین فیلتر موجود در بازار نو شود. بهترین تعمیرکاران این رسته در این طرح با آمیار همراه اند.

 

 

 

تعویض فیلتر آب شیرین کن خانگی فقط با 35 هزار تومان! باورتان می شود؟!

 

این خدمت جدیدترین طرح آمیار 24 است که قرار است در قالب یک جشنواره فیلتر کهنه آب شیرین کن های خانگی با بهترین فیلتر موجود در بازار نو شود. بهترین تعمیرکاران این رسته در این طرح با آمیار همراه اند.

 

برای دریافت خدمات آنلاین آمیار 24 و تعویض فیلترهای آب شیرین کن کهنه با نو کلیک کنید.

 

فیلترهای سه گانه آب شیرین کن خانگی

 

دستگاههای تصفیه آب از فیلترهای متفاوتی برای انجام عمل تصفیه استفاده می کنند که با وجود شباهت ظاهری، هرکدام وظیفه مشخصی را به عهده دارند و نوع به خصوصی از آلودگی ها را از آب حذف می کنند. خرابی یا که فرسودگی هرکدام از فیلترها می تواند موجب آسیب دیدگی فیلترهای دیگر شود.

 

نکته مهم دیگر درباره فیلترها این که اگر به موقع و طبق دستور العمل داخل بروشور دستگاه آب شیرین کن تعویض نشود نه تنها آب سالم و با کیفیت در اختیارتان نمی گذارد که اثر معکوس دارد و می تواند انواع بیماری ها را به خاطر خاصیت آلایندگی منتقل کند.
متاسفانه بیشتر فیلترهای آب شیرین کن خانگی، قبل از رسیدن به تاریخ انقضای خود، قابلیت تصفیه شان را از دست می دهند.  

 

 

 

زمان مناسب تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب

 

زمان تعویض فیلترها به چند عامل بستگی دارد:

 

 اول . میزان مصرف آب

 

دوم . گذر زمان

 

سوم . کیفیت آب وارد شده به دستگاه

 

چهارم . کیفیت فیلتر دستگاه آب شیرین کن

 

برای حفظ سلامتی خود و خانواده تان به  آب اشامیدنی مصرفی و استفاده بهینه از دستگاه آب شیرین کن و تصفیه آب منزل تان توجه کنید. خدمات آنلاین آمیار 24 با برگزاری جشنواره تعویض آب شیرین کن در کنار شما و خانواده شماست.

 

برای شرکت در جشنواره تعویض فیلترهای سه گانه آب شیرین کن خانگی با فیلتر  CCK  بدون اجرت از اینجا وارد شوید

 

خدماتی که در جشنواره آمیار 24 در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد شامل موارد زیر است:

 

 

 

·       نصب آب شیرین کن خانگی

 

برای نصب دستگاه و تجهیزات تصفیه آب از تکنسین  های مجرب  کمک بگیرید. دستگاه هایی که به صورت شخصی نصب می شود در صورت عدم تبحر لازم و آسیب دیدن تصفیه آب شامل ابطال گارانتی می شود.

 

 

 

·       عیب یابی و تعمیر آب شیرین کن

 

  تصفیه آب در دستگاه تصفیه آب خانگی، فرآیندی یک پیچیده و محاسبه شده است که سعی شده در قالب قطعات با طراحی ساده به کار گرفته شود. تعدادی از ایرادات دستگاه آب شیرین کن با کمی تحقیق قابل رفع است اما متخصصان تعمیر آب شیرین کن براساس جدول عیب یابی آب شیرین کن مشکلات را تشخیص و به تناسب آن تعمیرمی کنند.

 

 

 

·       تعویض پک فیلتر سه تایی

 

تعویض فیلترهای سه تایی دستگاه آب شیرین کن یکی دیگر از مهمترین خدماتی است که در جشنواره آمیار 24 در حال اجراست. دستگاه‌ تصفیه آب خانگی با فیلترهای مخصوصی که دارند، مواد مضر آب را به خود جذب می‌کنند. اما فیلترها هرچند وقت یک بار به خاطر اشباع شدن، خاصیت جذب‌کنندگی خودشان را از دست می‌دهند و باید برای تعویض فیلترآب شیرین کن اقدام کرد.

 

 

 

·       تعویض فیلتر الیافی

 

فیلترهای الیافی از انواع فیلتر دستگاه آب شیرین کن است که از نوع فشرده ترین و بهترین جنس کیفیت مرغوب تهیه می شود. فیلترهای الیافی مرحله اول تصفیه آب را به عهده دارند که مثل سایر فیلترها نیاز به تعویض دوره ای دارند.

 

 

 

·       تعویض ممبران

 

ممبران یکی از فیلترهای دستگاه آب شیرین کن و تصفیه آب است. ممبران فیلتری متشکل از غشای نیمه تراوا است که براساس فشار اسمزی و غلظت، آب را تصفیه می کند. از این غشا فقط ذرات ۰٫۰۰۰۱ میکرون می توانند از آن عبور کنند و ذرات بزرگتر پشت آن می مانند و به مسیر فاضلاب وارد می شوند.

 

 

 

·       تعویض فیلتر پست کربن

 

 

 

فیلتر پست کربن به طور معمول در آخرین مرحله در دستگاه آب شیرین کن وصل می شود. فیلتر پست کربن، محفظه ای پلاستیکی دارد که داخلش از کربن پودری پرشده است. کربن یکی از موادی است که در فرآیند تصفیه آب نقش کلیدی دارد و آلاینده های شیمیایی و ناخالصی ها را از آب می گیرد. فیلتر کربن در واقع فیلتر نهایی در دستگاه آب شیرین کن است و در جشنواره تعویض فیلتر آب شیرین کن قابل تعویض است.

 

 
·       تعویض فیلتر مینرال

 

فیلتر مینرال یا همان فیلتر حفظ مواد معدنی برای حفظ مواد معدنی و املاح آب آشامیدنی که مورد نیاز بدن مثل کلسیم ، منیزیم ، منگنز ، بی کربنات ها نصب می شود که جدای از بالا بردن کیفیت املاح آب تصفیه شده، در رفع تلخی آب و بهبود طعم آن نیز نقش حیاتی دارد.  عمر مفید فیلتر مینرال تصفیه دستگاه آب شیرین کن آب بین یک سال تا یکسال و نیم است و بعد از باید تعویض شود.

 

 

 

·       تعویض کپسول پساب

 

دستگاه های اب شیرین کن آب بعد از فیلتر چهارم و در مسیر فاضلاب خروجی از ممبران، قطعه‌ای به نام کپسول پساب دارند. وظیفه کپسول فاضلاب یا همان کپسول پساب، گرفتن آب خروجی از ممبران است که همان آب دور ریز یا املاح و مواد اضافی گرفته شده از آب توسط فیلتر ممبران خواهد بود.

 

 

 

·       تعویض شیلنگ

 

آب شیرین کن خانگی، 4 شیلنگ برای ارتباط بین سمت های مختلف دستگاه تصفیه آب دارد. در هنگام نیاز به تعویض شیلنگ آب شیرین کن می بایست یک سر آن  به شیر ورودی و سر دیگر آن به دستگاه تصفیه آب وصل شود. تعویض شیلنگ آب شیرین کن یکی از خدمات ارائه شده در جشنواره آمیار 24 است.

 

·       تعویض شیر ورودی

 

شیر ورودی دستگاه آب شیرین کن یکی از قطعات اصلی این دستگاه است که محل ورود آب به دستگاه محسوب می شود. این قطعه نیز دچار عیوبی می شود که می تواند کل عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه کند. در صورت عیب یابی و نیاز این قسمت از دستگاه آب شیرین کن و تصفیه آب قابل تعویض است.

 

برای اطلاع از قیمت خرید و تعویض فیلترهای سه گانه تصفیه آب خانگی CCK از جدول تعرفه آمیار 24 کلیک کنید

 

 

 

از دیگر خدمات ارائه شده در سامانه آنلاین آمیار 24 و رسته آب و فاضلاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

·       تعویض اتصالات پلاستیکی

 

·       تعویض شیر مصرفی

 

·       تعویض پایه شیر

 

·       تعویض مغزی شیر

 

·       تعویض شیر ورودی

 

·       تعویض باد مخزن

 

·       تعویض اتصالات فلزی

 

·       نصب یا تعویض فشار سنج

 

·       تعویض شاسی

 

·       تعویض پمپ بدون کلگی

 

·       تعویض ترانس

 

·       تعویض شیر برقی

 

·       تعویض کلگی بلبرینگی

 

·       نصب یا تعویض شیر یک طرفه

 

·       تعویض سوئیچ بالا و پایین

 

·       تعویض چهارراه

 

·       تعویض مخزن

 

·       تعویض شیر مخزن

 

آب مایه حیات و مهمترین خوراکی مصرفی انسان هاست که در صورت بی توجهی به کیفیت آن می تواند برسلامت تاثیر مخرب داشته باشد. خرید دستگاه آب شیرین کن خانگی با نیت افزودن کیفیت آب انجام می شود اما در صورت عدم توجه و آشنا نبودن با عملکرد و اصول نگهداری آن می تواند کیفیت آب مصرفی را آلوده تر از شرایط اولیه آن نماید. تعویض به موقع فیلترهای دستگاه آب شیرین کن به میزان لازم ضامن کیفیت آب است.

 

برای اطلاع بیشتر از خدمات نصب و تعمیر دستگاه آب شیرین کن و دریافت خدمات بهتر به زیرمنوی رسته آب و فاضلاب و یا قسمت جشنواره آمیار 24 مراجعه کنید.

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری
قم , پارک علم و فناوری قم , ساختمان مرواید۴ , طبقه ۲ , واحد ۲۲
info[at]amyar24.com
025-31761 , 025-32816140

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پروانه کسب-آمیار24
نشان ملی ثبت-آمیار24

آمیار24 مجموعه ای از خدمات آنلاین(از جمله نظافت,تعمیر لوازم منزل,آهنگری,تعمیرات آسانسور,باغبانی و غیره) را برای محل کار و خانه شما فراهم کرده تا شما بتوانید به راحتی و اطمینان خاطر از متخصصین هر سرویسی استفاده کنید
مشتریان گرامی می توانند از ۳ طریق اپلیکیشن آمیار24 یا تلفنیار یا سایت درخواست های خودشان را ثبت کنند
متخصصین آمیار24 علاوه بر دارا بودن عدم سوء پیشینه و تاییدیه فنی باید تاییدیه اخلاقی نیز داشته باشند
همچنین آمیار24 برای اطمینان و جلوگیری از ضرر مشتریان مرجعی از هزینه خدمات را برای هر خدمت تهیه کرده است

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت اندیشه پردازان سامان گستر پارس می‌باشد.