لگو -آمیار24
متخصصین-آمیار24
جهت-نکات استفاده از لوازم برقی-آمیار24

نکات استفاده از لوازم برقی

۱۳۹۸/۰۷/۰۲ سه‌شنبه
255 بازدید
27+
نکات استفاده از لوازم برقی-نکات استفاده از لوازم برقی-آمیار24

گوشه ظروف مستطیلی معمولا انرژی زیادی را از سایر قسمت ها جذب می کند وموجب می شود تا غذا در این قسمت ها بیش از حد پخته شود یک ظرف دایره ای امکان گرم کردن یکنواخت تر غذا را می دهد.

 چند اشتباه رایج در استفاده از لوازم برقی

1.      ظروف مربعی را در داخل مایکروویو قرار میدهید

گوشه ظروف مستطیلی معمولا انرژی زیادی را از سایر قسمت ها جذب می کند وموجب می شود تا غذا در این قسمت ها بیش از حد پخته شود یک ظرف دایره ای امکان گرم کردن یکنواخت تر غذا را می دهد.

2.      شما ترکیبات خود را به هر ترتیبی وارد مخلوط کن میکنید

یک دلیل برای متوقف شدن مخلوط کن پس از چند ثانیه وجود دارد:ترتیب افزودن ترکیبات موجب ایجاد تفاوت بسیاری می شود.کار خود را با یک مایع شروع کنید و سپس ترکیبات را از کوچک ترین به بزرگ ترین ، به آن اضافه کنید.قطعات سخت، نظیر یخ را بالا قرار دهید. مایع موجب می شود تا تیغه به آسانی بدون برخورد با قطعات سخت بچرخد.

 

3.      بشقاب های خود را به طور صحیح داخل ظرف شویی قرار نمی دهید

 بهترین عملکرد ماشین ظرف شویی بستگی به نوع بشقاب یا چیدمان دارد. قسمت میانی ماشین بیشترین پخش آب را دارد و این موجب می شود لکه های غیر چربی مانند جای سیب زمینی و گوجه فرنگی و ... پاک سازی شود از سوی دیگر، غلظت ها در لبه ها بسیار متفاوت است.پخش ابشاری اب موجب می شود تا چربی های پروتئینی نظیر تخم مرغ برداشته شود لذا میزان زمان خیساندن افزایش می یابد.

 

 

 

 

 


null

DpOW
چرا آمیار-آمیار24

چرا آمیار را انتخاب می کنید؟

این شرکت تاکنون 70 رسته کاری را با جذب 115 نیروی متخصص فعال نموده و به صورت مداوم و با رشد تعداد درخواست ها در حال جذب نیروها و افزایش رسته های کاری می باشد و اهداف بزرگی را در برنامه های زمانبندی شده خود دنبال می نماید

قم , پارک علم و فناوری قم , ساختمان مرواید۴ , طبقه ۲ , واحد ۲۲
info[at]amyar24.com
025-31761 , 025-32816140
پروانه کسب-آمیار24نشان ملی ثبت-آمیار24نشان اعتماد-آمیار24

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت اندیشه پردازان سامان گستر پارس می باشد

لوگو-آمیار24

چرا آمیار را انتخاب می کنید؟

این شرکت تاکنون 80 رسته کاری را با جذب 200 نیروی متخصص فعال نموده و به صورت مداوم و با رشد تعداد درخواست ها در حال جذب نیروها و افزایش رسته های کاری می باشد و اهداف بزرگی را در برنامه های زمانبندی شده خود دنبال می نماید