جهت-از در و پنجره های upvc چه می دانید؟-آمیار24

از در و پنجره های upvc چه می دانید؟

آمیار24-تاریخ مطلب-از در و پنجره های upvc چه می دانید؟۱۳۹۹/۰۲/۱۰ چهارشنبه
آمیار24-تعداد نمایش-از در و پنجره های upvc چه می دانید؟148 بازدید
آمیار24-پسندیده-از در و پنجره های upvc چه می دانید؟1+
از در و پنجره های upvc چه می دانید؟-آمیار24-مطلب

اگر در و پنجره های خانه ی شماupvc و آلومینیومی است حتما مطلب امروز را دنبال کنید. اشتباه نکنید. این درخواست ما یک تبلیغات نیست. بلکه یک فرصت است برای افزایش عمر وسایل منزل شما. دلیلش هم خیلی ساده است. چون وسایل و یراق آلات این در و پنجره ها مصرفی است و

حکایت درز پنجره و جمع شدن آب

علت جمع شدن آب در درزهای پنجره های upvc می تواند از عدم مهارت نصاب یا عدم توجه او باشد. که البته با سوراخ کردن قسمت زیرین پنجره، کاملا مشکل رفع می شود. راستی اگر پنجره زوزه کشید یا گیر کرد، از منطبق بودن در بر روی قاب یا فرسوده شدن یا نشدن نوارها مطمئن شوید. نتیجه ی این بررسی هر چه که باشد با یک تماس به سرویس کار حل شدنی است.علت به هم خوردن تنظیم در و پنجره چیست؟

به هم خوردن تنظیم یا رگلاژ در و پنجره ها دلایل زیادی دارد. در مرحله ی اول نصب اشتباه علت است. اگر نصب مشکلی نداشت، باید در نشست ساختمان، سنگینی در بر روی قفل و یا فرسایش قفل و لولاها دنبال منشاء مشکل گشت. اگر باز هم این دلایل نبود، از موارد دیگری است که باید توسط کارشناس ها به صورت دوره ای چک شود. یادتان باشد پیگیری شما در این مورد یعنی عمر دوباره ی در و پنجره.

در و پنجره upvc

مواد لازم برای شستشوی در و پنجره

و نکته پایانی اینکه برای شستشوی در و پنجره های upvc استفاده از مواد اسیدی یا موادی که قدرت شویندگی بالایی دارند مثل جوهر نمک و وایتکس ممنوع است. می پرسید چرا؟ خب به دلیل واکنش شیمیایی با در و پنجره ها که مواد را دچار خوردگی می کند و مثلا قاب پنجره سیاه می شود. اصلا لازم نیست سخت بگیرید. برای شستشو یک ماده ی شوینده ی معمولی با یک دستمال معمولی کفایت می کند. دقت کنید که موقع نظافت، تمیز کردن داخل ریل پوشش آکاردئونی فراموش نشود. گاهی سنگریزه یا چیز دیگری در آن گیر می کند که یک دفعه موقع باز و بسته کردن، باعث پاره شدن نخ پوشش آکاردئونی می شود.

اشتراک گذاری
لوگو-آمیار24

چرا آمیار را انتخاب می کنید؟

این شرکت تاکنون 80 رسته کاری را با جذب 200 نیروی متخصص فعال نموده و به صورت مداوم و با رشد تعداد درخواست ها در حال جذب نیروها و افزایش رسته های کاری می باشد و اهداف بزرگی را در برنامه های زمانبندی شده خود دنبال می نماید