جهت-از در و پنجره های upvc چه می دانید؟-آمیار24

از در و پنجره های upvc چه می دانید؟

آمیار24-تاریخ مطلب-از در و پنجره های upvc چه می دانید؟1399/02/10 Wednesday
آمیار24-تعداد نمایش-از در و پنجره های upvc چه می دانید؟389 بازدید
آمیار24-پسندیده-از در و پنجره های upvc چه می دانید؟1+
از در و پنجره های upvc چه می دانید؟-آمیار24-مطلب

اگر در و پنجره های خانه ی شماupvc و آلومینیومی است حتما مطلب امروز را دنبال کنید. اشتباه نکنید. این درخواست ما یک تبلیغات نیست. بلکه یک فرصت است برای افزایش عمر وسایل منزل شما. دلیلش هم خیلی ساده است. چون وسایل و یراق آلات این در و پنجره ها مصرفی است و

حکایت درز پنجره و جمع شدن آب

علت جمع شدن آب در درزهای پنجره های upvc می تواند از عدم مهارت نصاب یا عدم توجه او باشد. که البته با سوراخ کردن قسمت زیرین پنجره، کاملا مشکل رفع می شود. راستی اگر پنجره زوزه کشید یا گیر کرد، از منطبق بودن در بر روی قاب یا فرسوده شدن یا نشدن نوارها مطمئن شوید. نتیجه ی این بررسی هر چه که باشد با یک تماس به سرویس کار حل شدنی است.علت به هم خوردن تنظیم در و پنجره چیست؟

به هم خوردن تنظیم یا رگلاژ در و پنجره ها دلایل زیادی دارد. در مرحله ی اول نصب اشتباه علت است. اگر نصب مشکلی نداشت، باید در نشست ساختمان، سنگینی در بر روی قفل و یا فرسایش قفل و لولاها دنبال منشاء مشکل گشت. اگر باز هم این دلایل نبود، از موارد دیگری است که باید توسط کارشناس ها به صورت دوره ای چک شود. یادتان باشد پیگیری شما در این مورد یعنی عمر دوباره ی در و پنجره.

در و پنجره upvc

مواد لازم برای شستشوی در و پنجره

و نکته پایانی اینکه برای شستشوی در و پنجره های upvc استفاده از مواد اسیدی یا موادی که قدرت شویندگی بالایی دارند مثل جوهر نمک و وایتکس ممنوع است. می پرسید چرا؟ خب به دلیل واکنش شیمیایی با در و پنجره ها که مواد را دچار خوردگی می کند و مثلا قاب پنجره سیاه می شود. اصلا لازم نیست سخت بگیرید. برای شستشو یک ماده ی شوینده ی معمولی با یک دستمال معمولی کفایت می کند. دقت کنید که موقع نظافت، تمیز کردن داخل ریل پوشش آکاردئونی فراموش نشود. گاهی سنگریزه یا چیز دیگری در آن گیر می کند که یک دفعه موقع باز و بسته کردن، باعث پاره شدن نخ پوشش آکاردئونی می شود.

اشتراک گذاری
قم , پارک علم و فناوری قم , ساختمان مرواید۴ , طبقه ۲ , واحد ۲۲
info[at]amyar24.com
025-31761 , 025-32816140

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پروانه کسب-آمیار24
نشان ملی ثبت-آمیار24

آمیار24 مجموعه ای از خدمات آنلاین(از جمله نظافت,تعمیر لوازم منزل,آهنگری,تعمیرات آسانسور,باغبانی و غیره) را برای محل کار و خانه شما فراهم کرده تا شما بتوانید به راحتی و اطمینان خاطر از متخصصین هر سرویسی استفاده کنید
مشتریان گرامی می توانند از ۳ طریق اپلیکیشن آمیار24 یا تلفنیار یا سایت درخواست های خودشان را ثبت کنند
متخصصین آمیار24 علاوه بر دارا بودن عدم سوء پیشینه و تاییدیه فنی باید تاییدیه اخلاقی نیز داشته باشند
همچنین آمیار24 برای اطمینان و جلوگیری از ضرر مشتریان مرجعی از هزینه خدمات را برای هر خدمت تهیه کرده است

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت اندیشه پردازان سامان گستر پارس می‌باشد.