جهت-تمیز کردن کف پوش-آمیار24

تمیز کردن کف پوش

آمیار24-تاریخ مطلب-تمیز کردن کف پوش۱۳۹۸/۰۷/۱۱ پنج‌شنبه
آمیار24-تعداد نمایش-تمیز کردن کف پوش255 بازدید
آمیار24-پسندیده-تمیز کردن کف پوش241+
تمیز کردن کف پوش-آمیار24-مطلب

در این بخش از برخی از ترفندهای ساده برای تمیز و درخشان نگه داشتن کفپوش ها را با شما به اشتراک گذاشته ایم. شما خواهید دید که با حداقل تلاش، کفپوش های بی عیب و نقصی خواهید داشت. هدف این است که فضاها نه تنها تمیز، بلکه روشن نیز باشند.

کفپوش ها کاملا بخشی از دکور خانه هستند اگر بتوانید آنها را زیبا نگه دارید، بدون نیاز به تغییر و یا سرمایه گذاری زیادی، یک خانه جذاب خواهید داشت. چگونه از کفپوش ها حفاظت کردن بستگی به جنس کفپوش دارد.

در این بخش از برخی از ترفندهای ساده برای تمیز و درخشان نگه داشتن کفپوش ها را با شما به اشتراک گذاشته ایم. شما خواهید دید که با حداقل تلاش، کفپوش های بی عیب و نقصی خواهید داشتهدف این است که فضاها نه تنها تمیز، بلکه روشن نیز باشند.

پارکت

اگر بخواهید پارکت‌های چوبی خود را زیبا و براق نگه دارید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که از پدهای چسبی برای همه ی مبلمان (صندلی ها، میزها، تخت ها و ...) استفاده کنید. با استفاده از این پدها، هنگامی که شما مبلمان را در اطراف حرکت می دهید، از خراش ممکن روی پارکت ها جلوگیری می کند. آنها ایده فوق العاده ای برای صندلی های ناهار خوری هستند و همچنین میتوان برای قطعات سنگین تر مورد استفاده قرار داد.

 هنگام تمیز کردن، ما نباید از آب زیاد و یا تمیز کننده ها استفاده کنیم، زیرا رطوبت می تواند به پارکت آسیب برساند. بنابراین، از این مواد زیاد استفاده نکنید. پس از آن، هنگامی که پارکت ها کاملا خشک شدند، یک لایه واکس به پارکت ها بزنید. انجام این کار باعث کاهش خسارتها و آسیب هایی که در گذشته دیده، میشود و در عین حال از وقوع آنها در آینده جلوگیری می کند.

مواد لازم برای پاک کردن پارکت

 • آب (3 لیتر)
 • سطل آب
 • سرکه (10 میلی لیتر)
 • آب لیمو (5 میلی لیتر)
 • روغن زیتون (30 میلی لیتر) اختیاری
 • جارو (ما توصیه می کنیم که از جاروبرقی استفاده کنید).

دستورالعمل برای تمیز کردن پارکت

اول، تمام گرد و غبار را از کفپوش پاک کنید. به منظور انجام این کار، بهترین کار استفاده از جارو برقی است. با این حال، شما می توانید بین جارو دستی یا برقی، یکی را انتخاب کنید.

سه لیتر آب و سرکه را داخل سطل بریزید. مایعات را با هم مخلوط کنید.

آب لیمو و روغن زیتون را به سطل اضافه کنید.

وسیله تمیز تمیز کننده را در سطل بگذارید تا کامل خیس شود، مطمعن شوید که کاملا خیس شده است.

بعد، فشار دهید تا آب اضافی خارج شود.

پارکت ها را تمیز کنید و بعد خشک کنید.

کفپوش سرامیکی

کفپوش های سرامیکی محبوب ترین گزینه در این روزها هستند ؛ این کفپوش های سرامیکی مزایای زیادی دارند که شامل این واقعیت است که تمیز کردن آنها بسیار آسان است. آنها برای هر محیطی مناسب هستند و برای آشپزخانه و حمام بهترین گزینه اند. کاشی ها نیز در بسیاری از اشکال، رنگ و بافت موجود هستند.

مواد لازم برای پاک کردن سرامیک ها

 • سطل
 • آب پاک (3 لیتر)
 • گردگیر
 • جارو دستی یا برقی
 • مواد شوینده یا مایع صابون مایع (3 میلی لیتر)

دستورالعمل تمیز کردن سرامیک ها

هر ردی کثیفی را با جارو دستی یا برقی پاک کنید.

آب و مواد شوینده را در سطل باهم مخلوط کنید.

صبر کنید تا تمام صابون به طور کامل حل شود.

گردگیر را در سطل قرار دهید تا کامل خیس شود و بعد آب اضافی اش را بگیرید.

کل کفپوش را با گردگیر بشورید و اجازه دهید تا خشک شود.

هر زمان که نیاز بود، تکرار کنید.


null
null

  

اشتراک گذاری
لوگو-آمیار24

چرا آمیار را انتخاب می کنید؟

این شرکت تاکنون 80 رسته کاری را با جذب 200 نیروی متخصص فعال نموده و به صورت مداوم و با رشد تعداد درخواست ها در حال جذب نیروها و افزایش رسته های کاری می باشد و اهداف بزرگی را در برنامه های زمانبندی شده خود دنبال می نماید