جهت-آیا کبد چرب درمان خواهد شد؟!-آمیار24

آیا کبد چرب درمان خواهد شد؟!

آمیار24-تاریخ مطلب-آیا کبد چرب درمان خواهد شد؟!۱۳۹۹/۰۲/۳۰ سه‌شنبه
آمیار24-تعداد نمایش-آیا کبد چرب درمان خواهد شد؟!193 بازدید
آمیار24-پسندیده-آیا کبد چرب درمان خواهد شد؟!1+
آیا کبد چرب درمان خواهد شد؟!-آمیار24-مطلب

دکتر امیرحسین کاظمی فوق تخصص گوارش و کبد: سالانه بیش از 500 میلیون نفر به کبد چرب مبتلا می‌شوند. به طور کلی به انتشار چربی در سلول‌های کبد، کبد چرب گفته می‌شود.

این بیماری که حتی در افراد لاغر نیز آمار ابتلاء قابل توجهی دارد، با دارو درمان نمی‌شود و درمان یا داروی مستقل ندارد.

دکتر کاظمی یادآور شد کبد چرب همه سنین را درگیر می‌کند. حتی در اطفال و نوجوانان هم فراوان دیده می‌شود و سن خاصی ندارد. اما ریسک بیماری از 40 سال به بالا بیشتر می‌شود.

دکتر کاظمی افزود: توجه به این نکته لازم و ضروریست که هر گرید از کبد چرب باعث کاهش ۱۰ سال از عمر افراد خواهد شد و دارای عوارض فراوانی چون بیماری‌های قلبی و عروقی و حوادث عروقی مغز و دیابت است.

ایشان افزودند که عامل شناخته شده‌ای که بر کبد موثر باشد، نداریم. بسیاری از داروها وقتی استفاده می‌شود که آنزیم‌های کبدی بالا باشد و با استفاده از آنها فقط آنزیم‌های کبدی نرمال می‌شوند. و هیچکدام از این داروها روی بافت کبد اثر ندارند.

نکته: آیا در طب سنتی نیز دارویی که بر بافت کبد اثر بگذارد و آن را بازسازی کند، وجود ندارد؟

در مطلب فوق توضیحاتی مشروح در رابطه با کبد چرب؛ برپایه نظرات علم پزشکی؛ آورده شد.. درادامه به موارد درمان شده و چگونگی درمان این بیماران خواهیم پرداخت.

بله کاملا درست است که علم پزشکی رایج، هیچ راهکاری برای بازگشت یک کبد چرب به حالت اولیه اش ندارد اما شاید شما هم با افرادی آشنا شده باشید که روزی به این بیماری مبتلا بودند، اما درحال حاضر از کبدی کاملا سالم و مانند روز اول برخوردارند..

خب راه کشف این راز چیست؟!

به سادگی میتوانید از این افراد درمان شده سوال کنید که راز این درمان‌حیرت انگیز چیست...

ما نیز با همین روش به حقیقت رسیدیم که این افراد بدون مصرف هیچگونه داروی شیمیایی و گیاهی و تنها با رعایت اصول زندگی سالم

بویژه پیاده روی منظم بمدت حداقل بیست دقیقه تا یکساعت در روز و مصرف مداوم روغن حیوانی (روغن طبیعی کره گاو) با عسل برای صبحانه و پرهیز از خوراکیهای ناسالم و مایعات سرد... براحتی و در عرض حداکثر سه ماه یا کمتر به این‌نتیجه رسیدند.

اگر دچار بیماری کبد چرب با هر گریدی هستید میتوانید بدون از دست دادن زمان از همین لحظه درمان را شروع کنید..

تندرست و بانشاط باشید.


منبع : irismed.ir

اشتراک گذاری
لوگو-آمیار24

چرا آمیار را انتخاب می کنید؟

این شرکت تاکنون 80 رسته کاری را با جذب 200 نیروی متخصص فعال نموده و به صورت مداوم و با رشد تعداد درخواست ها در حال جذب نیروها و افزایش رسته های کاری می باشد و اهداف بزرگی را در برنامه های زمانبندی شده خود دنبال می نماید