جهت-نکاتی درباره جاروبرقی-آمیار24

نکاتی درباره جاروبرقی

آمیار24-تاریخ مطلب-نکاتی درباره جاروبرقی۱۳۹۹/۰۳/۱۱ یک‌شنبه
آمیار24-تعداد نمایش-نکاتی درباره جاروبرقی130 بازدید
آمیار24-پسندیده-نکاتی درباره جاروبرقی1+
نکاتی درباره جاروبرقی-آمیار24-مطلب

شکی نیست که جاروبرقی های موجود در بازار امروز، به نسبت مارک شان قابل تفکیک هستند. اما در رعایت نکته های مراقبتی هیچ فرقی بین مدل ها وجود ندارد. دست به دامن تعمیرکار شدن هم نتیجه ی همین اطلاعات ناکافی است.

  • تا امروز چند بار جاروبرقی تان را تعمیر کرده اید؟

  • وقتی که تعمیر شد، آیا فهمیدید که علت خرابی آن چه بوده؟

  • اصلا آگاهی شما از این وسیله ی برقی چقدر است؟

اگر قدرت مکش جاروبرقی تان کاهش پیدا کرده است. اگر وقت و بی وقت داغ می کند. اگر حس می کنید که دچار مسدودی شده و دارد به موتورش فشار می آید. پیشنهاد می کنم مطلب امروز را تا پایان بخوانید. چون قرار است از این به بعد خودتان با بلدی خودتان این مشکلات را رفع کنید.ضعف مکش جاروبرقی

یکی از دلایل کاهش قدرت مکش در جاروبرقی، تمیز نکردن فیلتر از گرد و غبار و زباله است. از همین الان برنامه ریزی کنید که حتما ماهی یکبار فیلتر تمیز شود. اگر فیلتر قابل شستشو بود، برای تمیز کردن آن آب ولرم کافی است. البته توجه کنید که قبل از استفاده ی دوباره باید کاملا خشک شود. ولی اگر قابل شستن نبود، آن را چند بار محکم بر روی یک سطح سخت بزنید. تا کثیفی ها از آن جدا شود. دلیل دیگر ضعف مکش انسداد لوله یا شلنگ است. این دو قسمت از جاروبرقی را هم می توانید با آب و صابون خیس کند تا گرد و غبار موجود در آن سست شود.


ضعف مکش جاروبرقی-آمیار24

کیسه ی جاروبرقی را مرتب خالی کنید

خودتان را عادت بدهید که کیسه ی جاروبرقی را مرتب خالی کنید. اشتباه خیلی ها این است که صبر می کنند تا کیسه خوب پر شود. در حالی که اگر بیش از دو سوم آن پر شود، موتور گرم می شود، دستگاه بو می گیرد و گرد و غبار و زباله ها را نمی توان به خوبی برداشت. اگر ماهی یکبار هم با آب گرم آن را بشورید عالی می شود. یادتان باشد که قبل از استفاده باید کاملا خشک شده باشد.پرخوری هم حدی دارد!!

رسیدیم به برنامه ی غذایی جاروبرقی های خوش خوراک. یادتان باشد که زباله های مرطوب و بزرگ، اشیاء تیز و بزرگ، خاکستر یا ته سیگار روشن و کاغذ و پارچه هیچ وقت به این وسیله ی پر خور نمی سازد. چون اگر این ها را به خوردش دهید، باعث و بانی مسدود شدن لوله و فشار به موتور می شوید. بد نیست گاهی پارویی یا همان برس رولی جاروبرقی تان را چک کنید. چون به مرور زمان چیزهایی مثل نخ، مو یا سیم دور آن گیر می کند که جلوی چرخش درست آن را می گیرد.

 اشتراک گذاری
لوگو-آمیار24

چرا آمیار را انتخاب می کنید؟

این شرکت تاکنون 80 رسته کاری را با جذب 200 نیروی متخصص فعال نموده و به صورت مداوم و با رشد تعداد درخواست ها در حال جذب نیروها و افزایش رسته های کاری می باشد و اهداف بزرگی را در برنامه های زمانبندی شده خود دنبال می نماید