جهت-از بین بردن زردی لوازم خانگی-آمیار24

از بین بردن زردی لوازم خانگی

آمیار24-تاریخ مطلب-از بین بردن زردی لوازم خانگی1398/07/14 Sunday
آمیار24-تعداد نمایش-از بین بردن زردی لوازم خانگی983 بازدید
آمیار24-پسندیده-از بین بردن زردی لوازم خانگی171+
از بین بردن زردی لوازم خانگی-آمیار24-مطلب

برخی وسایل برقی سفید، پس از مدتی به دلیل تماس با نور، مواد غذایی، چربی و سایر موارد در آشپزخانه کم کم هاله ای زرد پیدا می کنند. هر چند این حالت ربطی به کارایی دستگاه ندارد، اما به هر حال ظاهر آن را ناخوشایند می کند . در این بخش با روش از بین بردن زردی در

طریقه از بین بردن زردی لوازم خانگی با جوش شیرین

برخی وسایل برقی سفید، پس از مدتی به دلیل تماس با نور، مواد غذایی، چربی و سایر موارد در آشپزخانه کم کم هاله ای زرد پیدا می کنند. هر چند این حالت ربطی به کارایی دستگاه ندارد، اما به هر حال ظاهر آن را ناخوشایند می کند . در این بخش با روش از بین بردن زردی در وسایل سفید آشنا می شویم.

 

نحوه از بین بردن زردی روی وسایل برقی سفید با مواد طبیعی

 

برای از بین بردن زردی لوازم خانگی سفید رنگ از جمله ماشین لباس شویی یخچال، آب میوه گیری و ... محلولی متشکل از نصف پیمانه مایع سفید کننده و نصف پیمانه جوش شیرین و چهار پیمانه آب گرم را با اسفنج روی سطح مد نظر بکشید، پس از 10 دقیقه در صورت امکان محل را آبکشی یا با دستمال مرطوب تمیز کنید .  

 

 قسمت بیرونی و دیواره های وسایل برقی را بعد از پاک کردن با دستمال مرطوب، با پنبه آغشته به الکل صنعتی براق و تمیز کنید. ممکن است بخش قابل شست و شوی آب میوه گیری در اثر استفاده زیاد رنگ گرفته باشد. برای پاک کردن و جلوگیری از رنگ گرفتن آن یک دوم فنجان مایع سفید کننده و یک چهارم فنجان جوش شیرین و یک چهارم فنجان آب گرم را با هم مخلوط کنید و با اسفنج روی قسمت های مورد نظر بکشید .
برای تمیز کردن تلویزیون هم ابتدا آن را خاموش کنید و با یک دستمال خشک غبار آن را بگیرید . سپس با پنبه آغشته به محلول آب و الکل صفحه تلویزیون را تمیز کنید. لکه های چرب و اثر انگشت را بر طرف می کند. توصیه می شود از دستمال حوله ای و پرزدار استفاده نکنید. دیواره غیر شیشه ای تلویزیون را نیز می توانید با پارافین مایع براق کنید و با دستمال خشک، چربی اضافی را بگیرید .

 

تمیز کردن یخچال با استفاده از جوش شیرین

 

برای تمیز کردن یخچال ابتدا باید آن را به صورت کامل خالی کنید و هرچیزی راکه تاریخ انقضای آن سر امده است را دور بیاندازید. سپس روی یک پارچه ی نم دار کمی جوش شیرین ریخته و جداره های یخچال تان را با ان پاک کنید. جوش شیرین لکه ها را از دیواره ها و کف یخچال شما پاک می کند و بوی بد یخچال شما را نیز از بین می برد. این ماده جادویی نقش به سزایی در تمیز کردن خانه دارد.

 

 

 


null

اشتراک گذاری
قم , پارک علم و فناوری قم , ساختمان مرواید۴ , طبقه ۲ , واحد ۲۲
info[at]amyar24.com
025-31761 , 025-32816140

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پروانه کسب-آمیار24
نشان ملی ثبت-آمیار24

آمیار24 مجموعه ای از خدمات آنلاین(از جمله نظافت,تعمیر لوازم منزل,آهنگری,تعمیرات آسانسور,باغبانی و غیره) را برای محل کار و خانه شما فراهم کرده تا شما بتوانید به راحتی و اطمینان خاطر از متخصصین هر سرویسی استفاده کنید
مشتریان گرامی می توانند از ۳ طریق اپلیکیشن آمیار24 یا تلفنیار یا سایت درخواست های خودشان را ثبت کنند
متخصصین آمیار24 علاوه بر دارا بودن عدم سوء پیشینه و تاییدیه فنی باید تاییدیه اخلاقی نیز داشته باشند
همچنین آمیار24 برای اطمینان و جلوگیری از ضرر مشتریان مرجعی از هزینه خدمات را برای هر خدمت تهیه کرده است

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت اندیشه پردازان سامان گستر پارس می‌باشد.