جهت-نکات ساخت درب و پنجره آهنی-آمیار24

نکات ساخت درب و پنجره آهنی

آمیار24-تاریخ مطلب-نکات ساخت درب و پنجره آهنی۱۳۹۹/۰۳/۲۹ پنج‌شنبه
آمیار24-تعداد نمایش-نکات ساخت درب و پنجره آهنی209 بازدید
آمیار24-پسندیده-نکات ساخت درب و پنجره آهنی1+
نکات ساخت درب و پنجره آهنی-آمیار24-مطلب

رسیدیم به مرحله ی ساخت درب و پنجره ی آهنی. نه، نگران نباشید. چون قرار نیست خیلی از شما مخاطبان عزیز این کار را انجام دهید. دلیل آن هم اول عدم وجود تخصص و دوم نبود یک کارگاه تخصصی است. خودمانی ترش این می شود که «هر کسی را بهر کاری ساختند». در و پنجره ی آهن

نکته ی اول(جوشکاری)

یکی از مهم ترین مراحل ساخت در و پنچره ی آهنی، جوشکاری آن ها است. باید بدانید فلزی که می خواهد جوشکاری شود، نباید رنگ داشته باشد. علتش ساده است. چون رنگ و زنگ زدگی عبور جریان برق را نصفه و نیمه کاره می کند. پس بهتر است قبل از جوشکاری سطح فلز کاملا تمیز شود.نکته ی دوم(برش و صیقل)

از مراحل ساخت در آهنی، برش و صیقل لبه های جوش خورده توسط دستگاه است. تا کاملا نقص های آن از بین بروند. بعد از آن هم نوبت به رنگ اولیه می رسد. همین فرایند در ساخت پنجره های فولادی نیز کاربرد دارد. با این تفاوت که قالب های پنجره ی آهنی و فولادی ممکن است با هم فرق داشته باشند.نکته ی سوم(حفاظ)

اگر می خواهید در و پنجره بسازید، از همان ابتدا به فکر حفاظ آن ها هم باشید. البته به شرط اینکه دارای استحکام کافی باشد و از هر ورودی جلوگیری کند. علت دیگر این کار هم زیبایی است. تعجب نکنید . همین مورد به ظاهر بی اهمیت می تواند دورنمای ساختمان شما را در چشم مشتری جذاب کند. پس حفاظ آهنی هم استحکام دارد هم زیبایی.

حفاظ پنجره آهنی-آمیار24

اشتراک گذاری
لوگو-آمیار24

چرا آمیار را انتخاب می کنید؟

این شرکت تاکنون 80 رسته کاری را با جذب 200 نیروی متخصص فعال نموده و به صورت مداوم و با رشد تعداد درخواست ها در حال جذب نیروها و افزایش رسته های کاری می باشد و اهداف بزرگی را در برنامه های زمانبندی شده خود دنبال می نماید