جهت-پنکه برای همه ی دوران ها-آمیار24

پنکه برای همه ی دوران ها

آمیار24-تاریخ مطلب-پنکه برای همه ی دوران ها1399/06/12 Wednesday
آمیار24-تعداد نمایش-پنکه برای همه ی دوران ها405 بازدید
آمیار24-پسندیده-پنکه برای همه ی دوران ها2+
پنکه برای همه ی دوران ها-آمیار24-مطلب

امروز با وجود وسایل برقی و غیر برقی بازی، کم و کسری در تفریح کودکان نیست. اما در دهه های گذشته که تکنولوژی اینطور رشد نکرده بود، گاهی یکی از لوازم خانه هم بهانه ای می شد برای سرگرمی بچه ها. مثلا همین «پنکه». یادش بخیر. همدم تابستان های ما می شد. می نشستیم روبروی آن و بدون اینکه دستمان به آن نزدیک شود، ممتد حرف «آ» را ادا می کردیم و از لرزشی که باد پنکه در صدایمان ایجاد می کرد لذت می بردیم. گفتیم قبل از بیان نکات مراقبتی این وسیله ی برقی، یک تجدید خاطره ای هم کرده باشیم. راستی یادتان باشد اندازه، وزن، سرعت چرخش، تنظیم سرعت،عملکرد نوسانی، صدا و ویژگی الکترونیکی را در هنگام خرید پنکه لحاظ کنید.

روشن نشدن پنکه

نکات را با «روشن نشدن پنکه» شروع می کنیم. چون یکی از رایج ترین علت ها برای مراجعه به تعمیرکارهای این وسیله برقی است. این اتفاق در پنکه های ایستاده می تواند بخاطر مشکل پریز برق و در پنکه های سقفی مربوط به سیم کشی برق خانه باشد. البته در پیش بینی سوم سوختن موتور هم یکی از دلایل است. که اگر اینطور باشد می توانید با باز کردن درپوش های موتور و مشاهده ی سیم پیچ ها به نتیجه ی قطعی سوختگی برسید.تولید صدای نامناسب از پنکه

خرابی خازن راه انداز، خرابی بوش ها و یا نیم سوز شدن موتور، هر کدام می توانند دلیلی بر صدای بد موتور و روشن نشدن پنکه باشند. فوت کوزه گری اینجاست که اگر مشکل از بوش ها باشد، پنکه با زدن کلید یک و دو روشن نمی شود اما با فشار دادن کلید سوم شروع به کار کردن می کند. این به دلیل ولتاژ بالایی است که با کلید سوم دریافت می کند.

تولید صدای زیاد از پنکه-آمیار24

پروانه ی پنکه

تاب برداشتن پروانه ی پنکه یک علت دارد که برخورد اشیاء با آن است. اگر وسیله ی شما دچار چنین مشکلی شد، تعویض پروانه ی معیوب به صرفه تر است. چون درست کردنش نیاز به تخصص و تبحر فراوانی دارد. نکته ی قابل ذکر این است که این مورد یعنی تاب برداشتن فقط در پروانه های فلزی مشکل آفرین است.

اشتراک گذاری
قم , پارک علم و فناوری قم , ساختمان مرواید۴ , طبقه ۲ , واحد ۲۲
info[at]amyar24.com
025-31761 , 025-32816140

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پروانه کسب-آمیار24
نشان ملی ثبت-آمیار24

آمیار24 مجموعه ای از خدمات آنلاین(از جمله نظافت,تعمیر لوازم منزل,آهنگری,تعمیرات آسانسور,باغبانی و غیره) را برای محل کار و خانه شما فراهم کرده تا شما بتوانید به راحتی و اطمینان خاطر از متخصصین هر سرویسی استفاده کنید
مشتریان گرامی می توانند از ۳ طریق اپلیکیشن آمیار24 یا تلفنیار یا سایت درخواست های خودشان را ثبت کنند
متخصصین آمیار24 علاوه بر دارا بودن عدم سوء پیشینه و تاییدیه فنی باید تاییدیه اخلاقی نیز داشته باشند
همچنین آمیار24 برای اطمینان و جلوگیری از ضرر مشتریان مرجعی از هزینه خدمات را برای هر خدمت تهیه کرده است

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت اندیشه پردازان سامان گستر پارس می‌باشد.