جهت-تصویری از آیفون تصویری-آمیار24

تصویری از آیفون تصویری

آمیار24-تاریخ مطلب-تصویری از آیفون تصویری1399/06/12 Wednesday
آمیار24-تعداد نمایش-تصویری از آیفون تصویری450 بازدید
آمیار24-پسندیده-تصویری از آیفون تصویری1+
تصویری از آیفون تصویری-آمیار24-مطلب

قدیم ها اگر در خانه قفس و پرنده ای هم نبود، صدای زنگ های بلبلی همه ی این کمبودها را جبران می کرد. کمی که گذشت دیگر نیاز نبود تا دم در برویم. ازهمان داخل گوشی آیفون را برمی داشتیم و از شخص پشت در آگاه می شدیم. فکر می کردیم که دیگر این پایان راحتی ماست. اما با آمدن آیفون های تصویری کار به جایی رسیده که در صورت نبودن در خانه هم می توانیم تصاویر ضبط شده از کسانی که آمدند و رفتند را ببینیم. خب مقدمه کافی است. بگذارید سراغ پاراگراف های بعدی مطلب برویم تا خیال شما را از بعضی مشکلات آیفون های تصویری راحت کنیم.

آیفون ما زنگ نمی خورد

اگر هیچ کدام از واحدها زنگ نخورد، یکی از خروجی های تغذیه یا یونیت صوت دچار مشکل شده اند. اما اگر صدای زنگ تنها در یکی از واحدها قطع شده باشد باید سراغ سیم یا برد آیفون بروید. اگر از این دو نبود حتما بلندگوی آیفون در داخل واحد مربوطه سوخت است.

آیفون تصویری-آمیار24

تصویر آیفون ما موج دارد

گاهی آیفون به صورت موج دار تصویر را نشان می دهد. دلیل بروز این مشکل می تواند به دلیل سیم کشی اصلی آیفون باشد. طوری که از کنار سیم برق عبور کرده و بر روی تصویر نویز ایجاد می کند. البته نشتی خازن تغذیه هم علت دیگر آن است. مورد بعدی برای زمانی است که برای لحظه ی تصویر پرش داشته باشد یا جمع شود. اگر چنین حالتی در آیفون خود دیدید، شک نکنید که انتخاب نوع خروجی تان اشتباه بوده است. چون برای لامپ و قفل پنل باید از خروجی ac استفاده کرد.آیفون ما سوت می کشد

سوت کشیدن پنل آیفون هم یکی دیگر از دردسرهای آن است که در ساده ترین پیش بینی می توان گفت که به احتمال زیاد میکروفون از جای خودش خارج شده است. اما اگر اینطور نبود شل شدن میکروفون یا قطع شدن آن می تواند دلیل مطمئن تری برای تعمیر آیفون تصویری شما باشد.

اشتراک گذاری
قم , پارک علم و فناوری قم , ساختمان مرواید۴ , طبقه ۲ , واحد ۲۲
info[at]amyar24.com
025-31761 , 025-32816140

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پروانه کسب-آمیار24
نشان ملی ثبت-آمیار24

آمیار24 مجموعه ای از خدمات آنلاین(از جمله نظافت,تعمیر لوازم منزل,آهنگری,تعمیرات آسانسور,باغبانی و غیره) را برای محل کار و خانه شما فراهم کرده تا شما بتوانید به راحتی و اطمینان خاطر از متخصصین هر سرویسی استفاده کنید
مشتریان گرامی می توانند از ۳ طریق اپلیکیشن آمیار24 یا تلفنیار یا سایت درخواست های خودشان را ثبت کنند
متخصصین آمیار24 علاوه بر دارا بودن عدم سوء پیشینه و تاییدیه فنی باید تاییدیه اخلاقی نیز داشته باشند
همچنین آمیار24 برای اطمینان و جلوگیری از ضرر مشتریان مرجعی از هزینه خدمات را برای هر خدمت تهیه کرده است

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت اندیشه پردازان سامان گستر پارس می‌باشد.