جهت-علت قطعی یا اتصالی برق-آمیار24

علت قطعی یا اتصالی برق

آمیار24-تاریخ مطلب-علت قطعی یا اتصالی برق1399/06/12 Wednesday
آمیار24-تعداد نمایش-علت قطعی یا اتصالی برق1221 بازدید
آمیار24-پسندیده-علت قطعی یا اتصالی برق2+
علت قطعی یا اتصالی برق-آمیار24-مطلب

قطعی یا اتصال برق یکی مهمان های ناخوانده ی خانه های ماست. که البته یا رقص نوری بی مناسب بر در و دیوار منزل درست می کند و یا مجبور به خوردن شامی لاکچری با شمع و گل و پروانه در کنار خانواده می شویم. مطلب امروز را دنبال کنید تا از علت های این اتفاقات برقی آگاهی پیدا کنید. اتصال کوتاه در مدار، استفاده از وسایل برقی پر مصرف و اتصالی مدار از عناوین مقاله ی امروز آمیار 24 هستند.

اتصال کوتاه

اتصال کوتاه از جمله ی آن علت هایی است که در موارد زیادی از خانه می تواند رخ بدهد. مثلا سوختن لامپ و ترانس مهتابی، آب ریختن روی پریز برق، اتصال در سربندی ها، سوختن وسایل برقی و غیره. خب اگر چنین مشکلی پیش آمد دو حالت وجود دارد:

  • اگر سیم کشی ساختمان شما قدیمی باشد، شما باید عیب را برطرف کنید تا بتوانید دوباره فیور ز کنتور را وصل کنید و تا زمان برطرف نکردن اتصال کوتاه برق متصل نمی شود.

  • اگر منزل شما تابلو فیوز داشته باشد، شما فیوزهای پایین زده شده را مشاهده کنید و فیوز اصلی کنتور و تابلو فیوز را بالا بزنید تا بقیه بخش ها متصل شود و سپس اتصال کوتاه فیوز قسمت قطع شده را برطرف کنید.

اتصال کوتاه برق-آمیار24

وسیله ی برقی پر مصرف

استفاده از وسایل برقی پر مصرف مثل دستگاه جوش یا بخاری برقی هم در قطع برق منزل سهم زیادی دارند. چون با عدم تحمل سیم ها برای انتقال جریان به صورت تدریجی سیم ها دچار آسیب شده و گاهی در محل اتصال سیم ها به هم و گاهی در بین مسیر در خود سیم ها ایجاد آتش سوزی می کند.اتصالی مدار

اتصالی کردن مدار دو نشانه ی اصلی دارد که پریدن فیوز و قطع برق است. نشانه های دیگر آن نیز کم سو شدن چراغ مخصوصا هنگام استفاده از لوازم برقی، بوی سوختگی از پریز و کلید، کم شدن نیروی دستگاه های برق و الکتریکی و .... هستند. یادتان باشد که صدای وزوز، بوی سوختگی یا گرم شدن دستگاه ها علائم بروز مشکل در سیم ها می باشند.

اشتراک گذاری
قم , پارک علم و فناوری قم , ساختمان مرواید۴ , طبقه ۲ , واحد ۲۲
info[at]amyar24.com
025-31761 , 025-32816140

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پروانه کسب-آمیار24
نشان ملی ثبت-آمیار24

آمیار24 مجموعه ای از خدمات آنلاین(از جمله نظافت,تعمیر لوازم منزل,آهنگری,تعمیرات آسانسور,باغبانی و غیره) را برای محل کار و خانه شما فراهم کرده تا شما بتوانید به راحتی و اطمینان خاطر از متخصصین هر سرویسی استفاده کنید
مشتریان گرامی می توانند از ۳ طریق اپلیکیشن آمیار24 یا تلفنیار یا سایت درخواست های خودشان را ثبت کنند
متخصصین آمیار24 علاوه بر دارا بودن عدم سوء پیشینه و تاییدیه فنی باید تاییدیه اخلاقی نیز داشته باشند
همچنین آمیار24 برای اطمینان و جلوگیری از ضرر مشتریان مرجعی از هزینه خدمات را برای هر خدمت تهیه کرده است

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت اندیشه پردازان سامان گستر پارس می‌باشد.