جهت-نکات انتخاب دیوارپوش چوبی مناسب-آمیار24

نکات انتخاب دیوارپوش چوبی مناسب

آمیار24-تاریخ مطلب-نکات انتخاب دیوارپوش چوبی مناسب۱۳۹۹/۰۶/۱۶ یک‌شنبه
آمیار24-تعداد نمایش-نکات انتخاب دیوارپوش چوبی مناسب77 بازدید
آمیار24-پسندیده-نکات انتخاب دیوارپوش چوبی مناسب1+
نکات انتخاب دیوارپوش چوبی مناسب-آمیار24-مطلب

می توان از آن در اتاق خواب، پذیرایی، راهرو یا استخر استفاده کرد. استفاده ی بیش از حد آن نمای خوبی به خانه نمی دهد و باید به اندازه ی کافی باشد. از ویژگی های مهم آن عایق بودن است. چه در مقابل سرما و گرما و چه در مقابل صوت. خب اگر تا الان متوجه موضوع امروز نشده اید، پاراگراف های بعدی را دنبال کنید تا از دیوارپوش های چوبی بیشتر بدانید.

جنس خوب

بهترین جنس برای این نوع از دیوارپوش ها، چوب های نرمی مثل صنوبر بود. ضمن اینکه از چوب های کمی سخت تر مثل سرو و بلوط هم استفاده شده است. اما امروز به دلیل رایج شدن صفحات مصنوعی فشرده مثل تخته ی فیبر، نئوپان و چند لایه، کمتر از چوب خام برای دیوارپوش بهره می برند. دلایل آن هم صرفه ی اقتصادی، سادگی در اجرا و عدم نیاز به رنگ کاری است. همچنین این صفحات مصنوعی به خاطر تنوع در رنگ بندی فضای بیشتری را برای انتخاب در اختیار مشتری قرار می دهند.پروانه ها

تعداد خطوط یا همان تعداد پروانه ها در دیوارپوش ها باید طوری باشد که استحکام نهایی به حساب آید. یعنی در مقابل ضربه و لرزش هم مقاومت کند. این موضوع در دیوارپوش های ام دی اف اولویت بیشتری دارد. چون برای نگه داشتن آن ها از پروانه استفاده می شود و زمانی که دیوارپوش را خم می کنیم، برای ثابت ماندن آن نمی توان پروانه به کاربرد. چون میزان داخل هم رفتن نر و ماده در این دیوارپوش های خمیده بسیار کم است.

دیوارپوش چوبی نمازخانه-آمیار24

شیار...

شیار ایجاد شده در کنار دیوارپوش های ام دی اف از پی وی سی کمتر است. این یعنی در هنگام نصب نوع و جنس دیوارپوش موضوعیت دارد. از طرف روکش باید سطح یکدستی داشته باشد. طوری که لبه های نری و مادگی دیوارپوش را پوشش بدهد تا در هنگام وصل فاصله ای میان قطعات ایجاد نشود.

اشتراک گذاری
لوگو-آمیار24

چرا آمیار را انتخاب می کنید؟

این شرکت تاکنون 80 رسته کاری را با جذب 200 نیروی متخصص فعال نموده و به صورت مداوم و با رشد تعداد درخواست ها در حال جذب نیروها و افزایش رسته های کاری می باشد و اهداف بزرگی را در برنامه های زمانبندی شده خود دنبال می نماید