جهت-نکات انتخاب دیوارپوش چوبی مناسب-آمیار24

نکات انتخاب دیوارپوش چوبی مناسب

آمیار24-تاریخ مطلب-نکات انتخاب دیوارپوش چوبی مناسب1399/06/16 Sunday
آمیار24-تعداد نمایش-نکات انتخاب دیوارپوش چوبی مناسب1116 بازدید
آمیار24-پسندیده-نکات انتخاب دیوارپوش چوبی مناسب1+
نکات انتخاب دیوارپوش چوبی مناسب-آمیار24-مطلب

می توان از آن در اتاق خواب، پذیرایی، راهرو یا استخر استفاده کرد. استفاده ی بیش از حد آن نمای خوبی به خانه نمی دهد و باید به اندازه ی کافی باشد. از ویژگی های مهم آن عایق بودن است. چه در مقابل سرما و گرما و چه در مقابل صوت. خب اگر تا الان متوجه موضوع امروز نشده اید، پاراگراف های بعدی را دنبال کنید تا از دیوارپوش های چوبی بیشتر بدانید.

جنس خوب

بهترین جنس برای این نوع از دیوارپوش ها، چوب های نرمی مثل صنوبر بود. ضمن اینکه از چوب های کمی سخت تر مثل سرو و بلوط هم استفاده شده است. اما امروز به دلیل رایج شدن صفحات مصنوعی فشرده مثل تخته ی فیبر، نئوپان و چند لایه، کمتر از چوب خام برای دیوارپوش بهره می برند. دلایل آن هم صرفه ی اقتصادی، سادگی در اجرا و عدم نیاز به رنگ کاری است. همچنین این صفحات مصنوعی به خاطر تنوع در رنگ بندی فضای بیشتری را برای انتخاب در اختیار مشتری قرار می دهند.پروانه ها

تعداد خطوط یا همان تعداد پروانه ها در دیوارپوش ها باید طوری باشد که استحکام نهایی به حساب آید. یعنی در مقابل ضربه و لرزش هم مقاومت کند. این موضوع در دیوارپوش های ام دی اف اولویت بیشتری دارد. چون برای نگه داشتن آن ها از پروانه استفاده می شود و زمانی که دیوارپوش را خم می کنیم، برای ثابت ماندن آن نمی توان پروانه به کاربرد. چون میزان داخل هم رفتن نر و ماده در این دیوارپوش های خمیده بسیار کم است.

دیوارپوش چوبی نمازخانه-آمیار24

شیار...

شیار ایجاد شده در کنار دیوارپوش های ام دی اف از پی وی سی کمتر است. این یعنی در هنگام نصب نوع و جنس دیوارپوش موضوعیت دارد. از طرف روکش باید سطح یکدستی داشته باشد. طوری که لبه های نری و مادگی دیوارپوش را پوشش بدهد تا در هنگام وصل فاصله ای میان قطعات ایجاد نشود.

اشتراک گذاری
قم , پارک علم و فناوری قم , ساختمان مرواید۴ , طبقه ۲ , واحد ۲۲
info[at]amyar24.com
025-31761 , 025-32816140

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پروانه کسب-آمیار24
نشان ملی ثبت-آمیار24

آمیار24 مجموعه ای از خدمات آنلاین(از جمله نظافت,تعمیر لوازم منزل,آهنگری,تعمیرات آسانسور,باغبانی و غیره) را برای محل کار و خانه شما فراهم کرده تا شما بتوانید به راحتی و اطمینان خاطر از متخصصین هر سرویسی استفاده کنید
مشتریان گرامی می توانند از ۳ طریق اپلیکیشن آمیار24 یا تلفنیار یا سایت درخواست های خودشان را ثبت کنند
متخصصین آمیار24 علاوه بر دارا بودن عدم سوء پیشینه و تاییدیه فنی باید تاییدیه اخلاقی نیز داشته باشند
همچنین آمیار24 برای اطمینان و جلوگیری از ضرر مشتریان مرجعی از هزینه خدمات را برای هر خدمت تهیه کرده است

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت اندیشه پردازان سامان گستر پارس می‌باشد.