جهت-نکاتی درباره نگهداری و خرید نرده استیل-آمیار24

نکاتی درباره نگهداری و خرید نرده استیل

آمیار24-تاریخ مطلب-نکاتی درباره نگهداری و خرید نرده استیل۱۳۹۹/۰۶/۲۰ پنج‌شنبه
آمیار24-تعداد نمایش-نکاتی درباره نگهداری و خرید نرده استیل68 بازدید
آمیار24-پسندیده-نکاتی درباره نگهداری و خرید نرده استیل1+
نکاتی درباره نگهداری و خرید نرده استیل-آمیار24-مطلب

نگاه اهل گذشته در استفاده از نرده های استیل فقط امنیت بود. اما امروز به یکی از شروط زیبایی دکوراسیون خانه تبدیل شده است. خب بخاطر ظاهر لوکس، براق، صیقلی و ظریف این نرده ها در طراحی داخلی یا خارجی خانه ها می باشد. دلیل دیگر خرید این نرده ها ضد زنگ بودن آن ها و نگهداری آسان آن ها است. با ما همراه باشید با نکات دیگری از نرده های استیل در پاراگراف های بعد.

لکه های سخت

برای خلاصی از لکه های ایجاد شده روی نرده ها باید با توجه به نوع لکه تصمیم به انتخاب پاک کننده گرفت. مثلا لکه های گریس یا روغن را باید با حلال هایی مثل استون یا الکل پاک کرد. یا برای پاک کردن رنگ باید با محلول رنگ بر یا سود به جان نرده های استیل افتاد. یادتان باشد هیچ وقت از وسایل نوک تیز برای از بین بردن لکه های استفاده نکنید.


فوت کوزه گری

یکی از نکات مهم در انتخاب نوع و جنس نرده های استیل این است که از نرده ی استیل آلیاژ 201 برای فضای باز استفاده نکنید. طبیعی است چون بعد از مدتی جلای خودش را از دست می دهد و تیره می شود. چیزی که مناسب این فضاست نرده های استیل 304 هستند ولی بعضی از کارفرمایان بخاطر ارزان بودن نرده های 201 این کار را نمی کنند.

نصب نرده استیل-آمیار24

کف کوب

کف کوب استیل در نرده های استیل راه پله معمولا در خرپشته برای اتمام کار استفاده می شود. کابرد دیگر آن جایی است که بخواهیم لوله یا پروفیل استیل را به طور هندریل یا خطی بین دو دیوار نصب کنیم. ضمنا کف کوب ها داری انواع استکانی، تک سوراخ، سه سوراخ و.... می باشند.

اشتراک گذاری
لوگو-آمیار24

چرا آمیار را انتخاب می کنید؟

این شرکت تاکنون 80 رسته کاری را با جذب 200 نیروی متخصص فعال نموده و به صورت مداوم و با رشد تعداد درخواست ها در حال جذب نیروها و افزایش رسته های کاری می باشد و اهداف بزرگی را در برنامه های زمانبندی شده خود دنبال می نماید