جهت-درباره ساخت و طراحی کابینت-آمیار24

درباره ساخت و طراحی کابینت

آمیار24-تاریخ مطلب-درباره ساخت و طراحی کابینت1399/08/07 Wednesday
آمیار24-تعداد نمایش-درباره ساخت و طراحی کابینت694 بازدید
آمیار24-پسندیده-درباره ساخت و طراحی کابینت2+
درباره ساخت و طراحی کابینت-آمیار24-مطلب

برای خواندن مطلب امروز لازم است که به قلمرو خانم ها برویم. آشپزخانه را می گویم. آن هم با موضوع همیشه داغ "کابینت" که در اولین نگاه، اولین نمایی است که در آشپزخانه ها، چشم هر بیننده ای را به کنجکاوی وادار می کند. لازم است بدانید که کابینت ها از لحاظ ویژگی، دوام و زیبایی با هم متفاوتند. از طرفی این سه مورد در قیمت هر کابینتی تاثیر مستقیم دارد. با ما باشید تا نکاتی مختصر ولی مفید از طراحی و ساخت کابینت ها بیاموزید.

 

جنس کابینت

ممبران، ام دی اف، هایکلاس و پی وی سی فقط چند مورد از لیست بلند بالای انواع جنس های کابینت ها هستند که البته انتخاب هر کدام از آن ها به جیب خود شما بستگی دارد. اما در کل هر کدام  دارای ویژگی های خاصی هستند که باید از آن ها مطلع بود. مثلا ام دی اف با روکش  گلاس ترکیب خوبی برای فضاهای مدرن است. یا کابینت های جنس چوب که برای هر دو محیط کلاسیک یا مدرن مناسب است. البته باید توجه داشته باشید که جدای تمام ویژگی ها، عمر هر کابینتی وابسته به شیوه ی نگهداری آن می باشد.

 

دستگیره ی کابینت

شاید تعجب کنید. ولی یکی از چیزهایی که تاثیر زیادی در سبک طراحی آشپزخانه ی شما دارد، " دستگیره های" کابینت است. به نظر طراحان دستگیره های مدرن ساده، صاف و دارای خطوط مستقیم هستند. از جهتی هر چقدر که طول آن ها بیشتر و بلندتر باشد، مدرن تر   به نظر می رسند. خلاصه پیشنهاد ما برای کابینت های شما دستگیره های کشیده، براق و فلزی است.

ساخت و طراحی کابینت-آمیار24

 

رنگ کابینت

انتخاب رنگ می تواند از روی اصول یا سلیقه ای باشد. خب تکلیف سلیقه که مشخص است. اما اگر بخواهد از روی اصول باشد. نظر کارشناسان برای کابینت های طرح مدرن رنگ های سرد مثل خاکستری، سفید و در سایه روشن ها مثل سبز، آبی و بنفش است. که البته ملاک در انتخاب این رنگ ها لطافت و ایجاد آرام بخشی در فضاست. اگر هم سردی زیاد رنگ ها باب میلتان نبود، می توانید از رنگ چوب یا قهوه ای هم استفاده کنید.

اشتراک گذاری
قم , پارک علم و فناوری قم , ساختمان مرواید۴ , طبقه ۲ , واحد ۲۲
info[at]amyar24.com
025-31761 , 025-32816140

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پروانه کسب-آمیار24
نشان ملی ثبت-آمیار24

آمیار24 مجموعه ای از خدمات آنلاین(از جمله نظافت,تعمیر لوازم منزل,آهنگری,تعمیرات آسانسور,باغبانی و غیره) را برای محل کار و خانه شما فراهم کرده تا شما بتوانید به راحتی و اطمینان خاطر از متخصصین هر سرویسی استفاده کنید
مشتریان گرامی می توانند از ۳ طریق اپلیکیشن آمیار24 یا تلفنیار یا سایت درخواست های خودشان را ثبت کنند
متخصصین آمیار24 علاوه بر دارا بودن عدم سوء پیشینه و تاییدیه فنی باید تاییدیه اخلاقی نیز داشته باشند
همچنین آمیار24 برای اطمینان و جلوگیری از ضرر مشتریان مرجعی از هزینه خدمات را برای هر خدمت تهیه کرده است

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت اندیشه پردازان سامان گستر پارس می‌باشد.