جهت-عیب یابی و رفع عیب تردمیل و نکاتی درباره نگهداری از آن-آمیار24

عیب یابی و رفع عیب تردمیل و نکاتی درباره نگهداری از آن

آمیار24-تاریخ مطلب-عیب یابی و رفع عیب تردمیل و نکاتی درباره نگهداری از آن1399/08/14 Wednesday
آمیار24-تعداد نمایش-عیب یابی و رفع عیب تردمیل و نکاتی درباره نگهداری از آن678 بازدید
آمیار24-پسندیده-عیب یابی و رفع عیب تردمیل و نکاتی درباره نگهداری از آن1+
عیب یابی و رفع عیب تردمیل و نکاتی درباره نگهداری از آن-آمیار24-مطلب

هنر انسان این است که در مقابل هر تغییر، عکس العملی هوشمندانه داشته باشد. تا بتواند یا خودش را با شرایط وفق دهد و یا اینکه شرایط را به نفع خودش به خدمت بگیرد. مثلا همین زندگی آپارتمانی یکی از همین شرایط است. ولی انسان هوشمند با ساخت وسیله ای مثل "تردمیل"، سد کسلی و بی انگیزگی را از میان بر می دارد و با ورزش کردن، شرایط را بر وفق مراد می کند. مطلب امروز را بخوانید تا یک سرویس کار ماهر تردمیل شوید.

 

نوار نقاله

تمیز کاری و نگهداری از قسمت های مختلف هر وسیله و دستگاهی، بهترین علت برای افزایش عمر آن است. یکی از اجزای مهم تردمیل "نوار نقاله" است که  تنظیم به موقع و روغن کاری مرتب از اصول نگهداری آن می باشد. از طرفی اگر به خاطر دویدن روی تردمیل، عرق شما روی نوار نقاله ریخت، بعد از ورزش روزانه، آن را با یک دستمال خشک تمیز کنید. این کار هم از لیز خوردن و آسیب دیدگی شما جلوگیری می کند و هم اینکه مانع چسبندگی گرد و غبار به آج های نوار نقاله می شود.

 

خرابی تسمه

احساس لغزش در هنگام استفاده از تردمیل نشانه ی خرابی "تسمه" است. شما باید در دو مرحله اول تسمه را تنظیم و بعد سفت کنید. یادتان باشد که اگر تسمه را زیاد سفت کنید و یا اینکه اگر با عرشه ی تردمیل باعث ایجاد اصطکاک شود، باید منتظر سُر خوردن آن باشید چون احتمالش زیاد می شود. تسمه را بالا بیاورید، اگر یک شکاف دو یا سه اینچی بین تسمه و عرشه ی دستگاه مشاهده کردید، یعنی آن را خوب سفت کردید. این هم از آموزش تست کردن تسمه.

خرابی و نگهداری تردمیل-آمیار24

 

بوی سوختگی

بوی سوختگی که فقط برای غذا نیست. گاهی از تردمیل شما هم بوی سوختگی بلند می شود. البته اینبار باید به جای خاموش کردن شعله ی گاز، دستگاه را از برق بیرون بکشید. این بو می تواند به خاطر اصطکاک کف و پشت تردمیل باشد. یا اینکه نه، می تواند علت دیگری مثل قطعی در سیم کشی الکترونیک یا موتور داشته باشد. اگر دچار چنین اتفاقی شدید هر چه سریع تر به تعمیرکار مربوطه مراجعه کنید تا تمرین روزانه تان به تعویق نیفتد.

  • تردمیل
  • نگهداری تردمیل
  • تمیز کردن تردمیل
  • لغزش تردمیل
  • آموزش تست کردن تسمه تردمیل
اشتراک گذاری
قم , پارک علم و فناوری قم , ساختمان مرواید۴ , طبقه ۲ , واحد ۲۲
info[at]amyar24.com
025-31761 , 025-32816140

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پروانه کسب-آمیار24
نشان ملی ثبت-آمیار24

آمیار24 مجموعه ای از خدمات آنلاین(از جمله نظافت,تعمیر لوازم منزل,آهنگری,تعمیرات آسانسور,باغبانی و غیره) را برای محل کار و خانه شما فراهم کرده تا شما بتوانید به راحتی و اطمینان خاطر از متخصصین هر سرویسی استفاده کنید
مشتریان گرامی می توانند از ۳ طریق اپلیکیشن آمیار24 یا تلفنیار یا سایت درخواست های خودشان را ثبت کنند
متخصصین آمیار24 علاوه بر دارا بودن عدم سوء پیشینه و تاییدیه فنی باید تاییدیه اخلاقی نیز داشته باشند
همچنین آمیار24 برای اطمینان و جلوگیری از ضرر مشتریان مرجعی از هزینه خدمات را برای هر خدمت تهیه کرده است

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت اندیشه پردازان سامان گستر پارس می‌باشد.