قوانین و مقررات

آمیار ۲۴ سامانه ارتباطی هوشمند ارائه خدمات در قالب نرم افزار و وب سایت در سطح کشور می­باشد که با بهره­ گیری از افراد متخصص و متعهد، یاری رسان هموطنان عزیز در رفع نیازهای امروزی جامعه می­باشد.  

تعاریف:

بطور کلی واژه­های کلیدی زیر در متن قوانین و مقررات آمیار۲۴ مورد استفاده قرار گرفته­اند که هر کدام دارای مفهوم خاصی می­باشند:
۱-۲- آمیار۲۴: فضای مجازی در دسترس کاربر که پل ارتباطی بین کارفرما و آمیار۲۴ در جهت ارائه خدمات می­باشد.
۲-۲- کارفرما: هر شخص حقیقی و حقوقی استفاده کننده از سرویسهای ارائه شده در آمیار۲۴٫
۳-۲- آمیار: کلیه سرویسکاران و متخصصانی که به عنوان پیمانکار با آمیار۲۴ همکاری نموده و به کارفرمایان سرویس ارائه می­نمایند.
۴-۲- کاربر:  مجموعه کارفرما و آمیار.
۵-۲- سرویس: خدماتی که در آمیار۲۴ معرفی شده و کارفرمایان می­توانند نسبت به آنها ارائه درخواست نمایند.
۶-۲- حساب کاربری: حسابی که برای هر کاربر پس از ثبت نام در آمیار ۲۴ ایجاد می­گردد.
۷-۲- اعتبار: مبلغی که کاربران در حساب کاربری خود دارند.
۸-۲- شرکت: شرکت اندیشه پردازان سامان گستر پارس ارائه دهنده نرم افزارهای آمیار ۲۴٫

حساب کاربری:

۱-۳- برای استفاده از خدمات آمیار ۲۴ لازم است که هر کاربر با ثبت نام در نرم افزار آمیار ۲۴، یک حساب کاربری برای خود ایجاد نماید. تنها اشخاصی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند می­توانند اقدام به ثبت نام در آمیار ۲۴نمایند. بدین منظور هر کاربر می­بایست نام، نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی و شماره همراه خود را در آمیار ۲۴ ثبت نماید. مسئولیت عدم صحت اطلاعات ثبت شده بر عهده کاربر خواهد بود و در صورت اثبات خلاف این موضوع، شرکت مجاز به پیگیری قضایی و قانونی نزد مراجع ذیصلاح می­باشد.
۲-۳- هر شخص با توجه به مدارک هویتی تنها می­تواند یک حساب کاربری در آمیار ۲۴ ایجاد نماید و در صورت اطلاع شرکت از تعدد حسابها توسط یک شخص حقیقی یا حقوقی، مجاز به قطع خدمات و غیر فعال کردن حسابهای کاربری ایشان خواهد بود.
۳-۳- کاربران حق ندارند حساب کاربری خود را در اختیار دیگران گذاشته و یا اجازه استفاده از آن را به افراد دیگر بدهند. در غیر اینصورت مسئولیت عواقب ناشی از آن برعهده کاربر صاحب حساب مذکور می­باشد.
۴-۳- مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور بر عهده کاربر می­باشد. درصورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر موظف است در اسرع وقت به اطلاع شرکت برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع رسانی به شرکت انجام نشده باشد مسئولیت همه فعالیتهایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می­شود بر عهده کاربر صاحب حساب خواهد بود.
۵-۳-آمیار ۲۴ در هر زمان حق اعمال هر گونه محدودیت را به هر دلیل و بدون اطلاع قبلی بر روی حساب کاربری کاربران را دارد.  

شرایط استفاده از آمیار ۲۴ :

۱-۴- کاربران متعهد می­شوند که هیچ گاه از آمیار ۲۴ به صورتی که به آن یا شرکاء صدمه­ای وارد گردد استفاده ننماید. درصورتی که کاربران نسبت به سوء استفاده از امکانات فراهم شده در آمیار ۲۴ در جهت منافع شخصی و یا آسیب اعم از مادی و یا معنوی به منافع شرکت اقدام نمایند، شرکت ضمن داشتن حق قطع خدمات و غیر فعال نمودن حساب کاربری شخص، حق مراجعه به مراجع قضایی و یا سایر مراجع ذیصلاح قانونی نسبت به مطالبه و جبران خسارت وارده را خواهد داشت.
۲-۴- آمیار ۲۴ در شرایط و زمانهای خاصی ممکن است کدهایی را به منظور هدیه به کاربران خود اعطاء نماید که با وارد کردن این کدها در آمیار ۲۴ ، مبلغ مشخصی به حساب کاربر در آمیار ۲۴ اضافه می­گردد. کارفرما می­پذیرد اعتباری که در حساب کاربری خود دارد صرفاً برای استفاده از سرویس آمیار ۲۴ بوده و امکان دریافت وجه نقد را نخواهد داشت.
۳-۴- کاربر می­پذیرد که اجازه فروش، انتشار و انتقال کدهای تخفیف را به افراد دیگر نخواهد داشت مگر اینکه با اجازه رسمی از شرکت باشد.
۴-۴- کاربر می­پذیرد کدهای تخفیف ارائه شده ممکن است پس از طی زمان و یا هر شرایط خاصی منقضی گردد. از آنجایی که شرکت برای ارائه این کدها هیچ هزینه­ ای از کاربران دریافت ننموده است، این حق را برای خود محفوظ می­دارد که مبلغ یا درصدی از مبلغ این کدها را حتی پس از انتشار تغییر دهد و یا باطل نماید. همچنین در صورتی که شرکت تشخیص دهد که از این کدها به دلیل خطای فنی و یا تخلف مورد استفاده قرار گرفته است می­تواند اعتبار حاصل از آنها را باطل یا حذف نماید.
۵-۴- کاربران می­پذیرند که راه ارتباطی بین آمیار ۲۴ و آنها از طریق پیامک­های عادی و یا خاص می­باشد. در صورتی که به هر دلیل تنظیمات گوشی خود را به منظور قطع دریافت این پیامک­ها مدیریت نمایند، می­پذیرند که مشکلات ناشی از عدم دریافت این پیامکها به عهده خودشان خواهد بود.
۶-۴- ارسال و یا بارگذاری هر گونه مطلبی که تجاوز به حقوق دیگران محسوب و یا موجب هتک حرمت گردد و همچنین درج کلمات تهدید آمیز، توهین آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی و مطالب مبتذل و خلاف قانون ممنوع است. ضمناً اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب سایت ، نرم افزارها و کاربران آمیار ۲۴ ، پیگرد قانونی دارد. کلیه اشخاص این اطمینان را به مدیران آمیار ۲۴ می­دهند که از آمیار ۲۴ صرفاً برای رسیدن به مقاصدی که مطابق قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از آمیار ۲۴ می­باشد، استفاده خواهند کرد و از انجام اعمالی که باعث آسیب رساندن، از کار انداختن یا معیوب ساختن آمیار ۲۴ شود پرهیز نمایند. همچنین متعهد می­گردند که از انجام هر گونه تلاشی برای به دست آوردن اطلاعات و محتویات آمیار ۲۴ و استفاده از آنها در جای دیگر خودداری کنند.
۷-۴- درخواست خدمت بدون حضور کارفرما ( درخواست دهنده) یا نماینده قانونی وی امکانپذیر نمی­باشد. در صورت عدم رعایت این شرط همه مسئولیت­های ناشی از آن بر عهده اقدام کننده ( کارفرما و آمیار ) می­باشد و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت. انجام خدمت توسط فردی غیر از آمیار معرفی شده مجاز نبوده و کارفرما می­بایست به هنگام مراجعه آمیار معرفی شده به درب منزل، وی را با مشخصات ارائه شده به هنگام معرفی در آمیار ۲۴ و همچنین با اتیکت نصب شده روی لباس کار وی که شامل عکس، نام و نام خانوادگی، رسته تخصصی و شماره شناسایی یا همان آمیار کد می­باشد، مطابقت نموده و پس از آن اجازه ورود به منزل یا محل مورد نظر را صادر نماید. در صورتیکه کارفرما تشخیص دهد که فرد مراجعه کننده با فرد معرفی شده مطابقت ندارد باید از ورود فرد به محل جلوگیری نموده و مراتب را سریعاً با شماره تلفن 02531761 به شرکت اطلاع دهد. در غیر اینصورت تمامی عواقب ناشی از این امر بر عهده کارفرما بوده و آمیار ۲۴ هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
۸-۴- کارفرما متعهد می­شود که هیچ گونه درخواست خلاف عرف، اخلاق و قانون را از آمیار نداشته و در این صورت آمیار می­تواند علاوه بر انجام ندادن خدمات، هزینه خسارت وارده به خود را از کارفرما طلب نماید. آمیار نباید دستگاه­ها و تجهیزات غیر مجاز طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران در زمان حال یا آینده را مورد بررسی و تعمیرات قرار دهد.
۹-۴- موقعیت مکانی محل ارائه خدمت و همچنین بازه زمانی آغاز و پایان ارائه خدمت به هنگام استفاده از آمیار ۲۴ ثبت می­گردد.
 

تعهدات کارفرما:

۱-۵- کارفرما در طول دریافت خدمات و انجام سرویس ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران از هر نظر می­باشد که در غیر اینصورت مسئولیت کلیه پیشامدهای احتمالی بر عهده وی می­باشد.
۲-۵- در صورت انصراف کارفرما در حین انجام کار و یا مواجهه متخصص با مانع که ناشی از عمل وی نبوده و ادامه کار را ناممکن می­سازد کارفرما را موظف به پرداخت هزینه ها مطابق با اقدامات انجام شده جهت جلوگیری از وارد آمدن خسارت و جلب رضایت متخصص می­نماید.
۳-۵- محل معرفی شده به کار برای ارائه خدمت، کارگاه محسوب شده و تابع قوانین مربوط به کارگاه و تحت اراده مشتری یا کارفرما می­باشد.
۴-۵- کارفرما می­پذیرد که هزینه خدمت ارائه شده بسته به ویژگیهای خدمت مانند زمان، مکان و یا عوامل دیگر قابل تغییر می­باشد.
۵-۵- مسئولیت حفظ و حراست و در معرض دید قرار ندادن اسناد، مدارک و اشیاء قیمتی و مهم اعم از طلا و جواهرات، ارز و سایر اشیاء قیمتی بر عهده کارفرما می­باشد. همچنین مسئولیت کنترل نمودن لوازم منزل و مطلع نمودن متخصص در صورت وجود هر گونه کاستی احتمالی پیش از ترک محل بر عهده کارفرما بوده و هرگونه ادعایی پس از ترک محل از جانب کارفرما قابل استماع نخواهد بود.
۶-۵- در صورتی که کارفرما قبل از مراجعه متخصص به محل و یا به هنگام مراجعه و قبل از شروع به کار قصد انصراف از خدمت را داشته باشد می­بایست سریعاً عملیات لغو درخواست را در آمیار ۲۴ ثبت نماید. در صورتی که این اتفاق بیش از ۳ بار در سال تکرار گردد، شرکت مختار به غیر فعال نمودن حساب مشتری می­باشد. چرا که موجبات نارضایتی آمیار را از آمیار ۲۴ به دنبال خواهد داشت.
 

تعهدات آمیار :

۱-۶- آمیار می­پذیرد که از آمیار ۲۴ فقط برای انجام فعالیتهای قانونی شرکت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و مطابق با عرف جامعه استفاده نماید. آمیار حق به همراه داشتن اشیاء غیر مجاز از جمله مشروبات الکلی، مواد مخدر، سلاح یا سایر اشیاء که طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران مجاز نیست را ندارد.
۲-۶- آمیار می­پذیرد که در حین ارائه خدمت، آمیار ۲۴ را وسیله­ ای برای تبلیغات و بازاریابی کالا و خدمات خود قرار نداده و از هر گونه معرفی و ارائه محصولات و خدمات مربوط به خود و یا دیگران خودداری نماید.
۳-۶- شرکت مجاز است متخصصانی که پس از قبول یک سرویس، آنرا لغو می­کنند یا پس از پذیرش سرویس در آمیار ۲۴، در مکان مشخص شده حضور نمی­ یابند را با توجه به عدم رعایت قوانین شرکت و با توجه به اینکه اعتبار و شهرت آمیار ۲۴ را خدشه­ دار می­نمایند هزینه­ ای را به عنوان جریمه از اعتبار آنها کسر یا از نامبرده وصول نماید.
۴-۶- آمیار می­پذیرد مسئولیت هر گونه تخریب غیر اصولی و ایجاد خسارت در محل کارفرما که در نتیجه انجام سرویس وی صورت گرفته باشد را عهده­ دار گردیده و مسئول تأمین هزینه­ های مربوطه می باشد. در چنین مواردی شرکت حق دارد این هزینه­ ها را از اعتبار موجود در حساب آمیار کسر و یا نقداً از وی وصول نماید.
۵-۶- آمیار موظف است اعتبار تجاری شرکت را در همه حال در نظر گرفته و برای حفظ این اعتبار از خود حسن خلق نشان دهد و مراتب نزاکت و ادب را در قبال کارفرمایان و مشتریان رعایت نماید. تخلف از مفاد این ماده و نیز هر رفتاری که باعث خدشه دار شدن اعتبار شرکت گردد شرکت را مجاز خواهد نمود که مبلغ یک میلیون تومان به عنوان وجه التزام تخلف مطالبه نماید و تشخیص حدوث این امر با شرکت می­باشد.
۶-۶- در آمیار ۲۴ سرویس دهنده (آمیار) مختار به پذیرش یا رد یک درخواست می­ باشد.
۷-۶- آمیار موظف است که همیشه ورودی پیامک و هشدارهای گوشی خود را باز گذاشته و بنا به صلاح دید آمیار ۲۴ صفحه خود را به روز رسانی نماید.
 

تعهدات شرکت:

۱-۷- شرکت به وسیله تمامی امکانات خود از جمله تلفن گویا و واحد طرح شکایات در سایت به صورت ۲۴ ساعته و واحد رسیدگی به شکایات و اموراتی همچون تعیین کارشناسان بیطرف، تمامی تلاش خود را در زمینه ارتقاء رضایتمندی کاربران و رفع مشکلات ایجاد شده به صورت مسالمت آمیز در زمان ارائه خدمات و بهره بردن از آمیار ۲۴ به کار می­بندد.
۲-۷- آمیار ۲۴ تمام توان خود را به کار گرفته است تا امکان استفاده از خدمات نرم افزاری خود توسط دستگاه­های مختلف کاربران را فراهم آورد. اما به دلیل تنوع بسیار بالای دستگاهها که خود شامل سیستم عامل­ها و نرم افزارها با ورژن­ های متفاوتی هستند، ضمانتی در بحث اجرای آنها بر روی همه دستگاه­ها ارائه نمی­دهد.
۳-۷- شرکت با استفاده از نتایج نظرسنجی­ های صورت گرفته از کارفرمایان که بلافاصله پس از دریافت و اتمام خدمات رسانی از آنها به عمل می­ آید تلاش می­کند تا خدمات با کیفیت­ تری را به مشتریان ارائه دهد.
۴-۷- کلیه اطلاعات کاربران به صورت محرمانه در شرکت محافظت شده و اشخاص ثالث هیچ گونه دسترسی به آنها نداشته و استفاده از آنها ممنوع می­باشد و تنها زمانی که از سوی مراجع قضایی درخواستی برای این اطلاعات واصل گردد ترتیب اثر داده خواهد شد.
۵-۷- در صورتیکه هر یک از کاربران آمیار ۲۴ در زمان ارائه خدمات و یا پس از اتمام آن با مشکلی مواجه شوند می­توانند برابر مقررات موجود از طریق قسمت ثبت شکایات در آمیار ۲۴ و یا تماس با شماره تلفن گویای 02531761 به صورت ۲۴ ساعته شکایت خود را اعلام کرده و شرکت موظف به رسیدگی و پیگیری­های لازم جهت رفع اختلاف خواهد بود.
۶-۷- نحوه کار با آمیار ۲۴ به طور کامل در بخش­ های مختلف نرم­ افزار توضیح داده شده و کاربران می­توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با تلفن 02531761 تماس گرفته و از راهنمایی کارشناسان ما استفاده نمایند.
۷-۷- در صورتیکه کارفرما و آمیار خارج از فضای آمیار ۲۴ و به صورت جداگانه توافقی با یکدیگر برای انجام خدمات صورت دهند، شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نداشته و تنها زمانی که درخواست خدمتی در نرم افزارهای آمیار ۲۴ توسط کارفرمایان ثبت گردد قابل پیگیری از طرف آمیار ۲۴ خواهد بود.
۸-۷- آمیار ۲۴ عامل ارائه خدمات نبوده و تنها یک نرم افزار برای تسهیل ارتباط بین مشتریان و متخصصان می­باشد. لذا هر گونه خدماتی که در قالب این نرم­ افزار و سایت صورت می­گیرد یک قرارداد مستقل بین مشتری و آمیار خواهد بود و آمیار ۲۴ تنها زمینه انعقاد این قرارداد را فراهم می­آورد و هیچ گونه مسئولیتی اعم از حقوقی و کیفری در قبال اتفاقات حین انجام خدمات برای هیچ شخصی را نخواهد داشت.
 

تعهد کاربران:

۱-۸- عضویت در آمیار ۲۴ به منزله رضایت آمیار جهت اعلام اطلاعات و پروفایل شخصی اش به کارفرمایان مرتبط می­باشد.
۲-۸- مسئولیت همه اقدامات و رفتارهای کاربران که ناشی از عدم رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی (ارتکاب جرم در حین ارائه خدمت) و قوانین مدنی (وارد آوردن خسارت به اموال کاربران) باشد بر عهده کاربر متخلف بوده و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت و شرکت می­تواند علاوه بر غیر فعال نمودن حساب کاربری  کاربر خاطی، از طریق مراجع ذیصلاح اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی شرکت به عمل آورد.
۳-۸- در صورتی که کاربران اقدامی انجام دهند که منجر به وارد آمدن خسارت به اعتبار و حیثیت شرکت و آمیار ۲۴ شود و با توجه به غیر قانونی بودن عمل آنها، شرکت حق غیر فعال نمودن حساب کاربری آنها را داشته و علاوه بر آن می­تواند از طریق مراجع ذیصلاح اقدام به مطالبه خسارت و احقاق حقوق قانونی خود نماید.
۴-۸- متخصصین یا آمیار ها متعهد می­شوند از زمان آغاز تا اتمام ارائه خدمتی که از سوی آمیار ۲۴ به آنها محول شده است از علائم و اقلام شرکت مانند لباس فرم، اتیکت و غیره که توسط شرکت تهیه و در اختیار آنها گذاشته شده است استفاده نموده و استفاده از اقلام و علائم غیر از آن که سبب ایجاد اشتباه برای کارفرما و یا سایر اشخاص حقیقی و حقوقی می­گردد ممنوع می­باشد. در غیر اینصورت شرکت در صورت لزوم به قطع همکاری با نامبرده اقدام و حتما پیگیری از مراجع قانونی جهت مطالبه خسارت را حق خود می­داند.
۵-۸- کاربران می­پذیرند که شرکت هر زمان تنها به صلاحدید خود مختار به انسداد حساب کاربری و مانع استفاده کاربر از آمیار ۲۴ گردد.
۶-۸- کارفرما و آمیار متعهد می­شوند پس از اتمام خدمت از هیچ بخشی از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از آمیار ۲۴ از یکدیگر کسب کرده­اند، استفاده نکنند. چرا که این اطلاعات بصورت امانت بوده و ذخیره کردن اطلاعات یکدیگر در دستگاه تلفن همراه یا هر شیوه دیگری نیز مغایر با قوانین آمیار ۲۴ می­باشد. لذا کاربران متعهد می­شوند فقط در شرایط ضروری و در مدت زمان ارائه خدمت از اطلاعات یکدیگر بر اساس قوانین کشور و عرف جامعه استفاده و از هر گونه ارتباط مستقیم در خصوص دریافت خدمت جدید اجتناب نمایند. بدیهی است در صورتیکه درخواست خدمت جدیدی از جانب کارفرما (در زمان حضور در محل کارفرما و یا حتی در زمان­های دیگر) به آمیار به صورت شفاهی و بدون ثبت در آمیار ۲۴ صورت گیرد غیر قانونی بوده و شرکت هیچگونه پاسخگویی و مسئولیتی در قبال سرویس اعلام نشده نخواهد داشت و در صورت آگاهی از این اتفاق می­تواند نسبت به انسداد حساب کاربری طرفین اقدام نموده و حتی مجاز به پیگیری حقوقی و قانونی موضوع خواهد بود.
۷-۸- کاربران با ثبت نام و عضویت در آمیار ۲۴ می­پذیرند که قوانین و مقررات جاری آمیار ۲۴ را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی، آن را پذیرفته اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییر کند بنابراین استفاده مستمر کاربران از آمیار ۲۴ به معنی پذیرش هر گونه تغییر در قوانین و مقررات آن می­باشد.
۸-۸- کاربران متعهد می­گردند که صرفاً با ایمیل (پست الکترونیکی) متعلق به خود نسبت به ثبت نام در آمیار ۲۴ اقدام نمایند. در غیر اینصورت در برابر بروز هر گونه مشکل یا سوء استفاده، شخص ذینفع صاحب پست الکترونیکی تماماً مسئول بوده و شرکت به محض آگاهی از این موضوع نسبت به لغو عضویت کاربر مذکور اقدام خواهد نمود.
۹-۸- کاربران در حین انجام خدمت نباید از مشروبات الکلی، مواد مخدر و سیگار و مواردی از این دست استفاده نماید. حمل سلاح گرم و سرد در زمان انجام سرویس ممنوع می­باشد.
۱۰-۸- در خصوص هر گونه خسارت جانی یا مالی که در نتیجه اتفاقات حین اجرای سرویس توسط آمیار یا کارفرما رخ دهد شرکت هیچگونه مسئولیتی نداشته و نخواهد داشت و مقررات نافظ بر کسب و کار متخصص اعم از کسب مجوزهای قانونی و امور مالیاتی و غیره بر عهده وی خواهد بود.
۱۱-۸- کلیه موارد موجود در وب سایت و نرم افزارهای آمیار ۲۴ شامل روندها و فرآیندها، نوآوری­ها، محتویات، مدارک، لوگوها و گرافیک و عکسها و خدمات متعلق به شرکت اندیشه پردازان سامان گستر پارس بوده و هیچ شخصی اعم از حقیقی و حقوقی نمی­تواند بدون اخذ مجوز کتبی از شرکت مذکور اقدام به کپی، توزیع و انتشار مجدد، واگذاری، نمایش، و ارسال و انتقال محتویات آمیار ۲۴ نماید. تمامی کاربران صرفاً اجازه استفاده از آمیار ۲۴ را تحت شرایط قرارداد حاضر دارا بوده و این استفاده هیچ گونه مالکیت یا سایر حقوق معنوی بر نرم افزارها و سایت آمیار ۲۴ را برای کاربر ایجاد نمی­ نماید و برای استفاده از نام، علامت تجاری، لوگوها و غیره هیچ گونه حقی برای کاربران ایجاد نخواهد کرد.
 

 

هزینه ها و پرداخت ها:

۱-۹- کارفرما می­پذیرد هزینه­ هایی که در سیستم آمیار ۲۴ پرداخت می­ نماید قابل استرداد نمی­ باشد مگر در شرایط خاص که تشخیص آن نیز چه بصورت کامل یا بخشی از آن بر عهده شرکت می­باشد.
۲-۹- کارفرما می­پذیرد که لیست قیمتهای ارائه شده در آمیار ۲۴ بصورت تقریبی بوده و ممکن است با توجه به خدمت مورد نظر و پس از انجام بازدید توسط آمیار ، تغییراتی در آن اعمال گردد و قیمت نهایی پس از حضور آمیار در محل به وی اعلام خواهد شد. شروع به کار متخصص به منزله تأیید این مبلغ بوده و لذا دراین صورت نمی­تواند اعتراضی به آن داشته و موظف به پرداخت کامل مبلغ فاکتور می باشد در غیر اینصورت شرکت حق دارد مبلغ مورد نظر را یا از اعتبار موجود در حساب کاربری و یا از طریق مراجع قضایی وصول نموده و حساب کاربری وی را مسدود نماید. شایان ذکر است که هر گونه مشکلی در روند پرداخت مانند قطعی اینترنت یا مشکلات ارتباطی شبکه تلفن همراه و مانند آن نمی­تواند این مسئولیت را از کارفرما سلب نماید  ایشان موظف به پرداخت آن در هر شرایطی می باشد.
۳-۹- پرداخت مبلغ فاکتور خدمت ارائه شده فقط از طریق روشهایی که در آمیار ۲۴ مشخص شده است می­تواند صورت پذیرد. این روشها شامل پرداخت از طریق اعتبار موجود در حساب کاربری آمیار ۲۴ و از طریق پرداخت اینترنتی برای افزایش اعتبار و نهایتاً پرداخت نقدی به آمیار می­باشد.
۴-۹- کارفرما می­پذیرد که هر گونه شکایت، عدم رضایت از خدمات ارائه شده توسط آمیار یا نحوه برخورد وی، اختلافات نظر و هزینه­ ها و مبلغ و امثال آن را با شرکت از طرق عنوان شده در میان گذاشته و پیگیری نماید و حق هر گونه فحاشی، توهین و ضرب و جرح و سایر اقدامات خلاف قانون علیه آمیار را نخواهد داشت که در غیر اینصورت و عدم رعایت کارفرما، آمیار و شرکت حق مراجعه به مراجع قضایی ذیصلاح را خواهند داشت.
۵-۹- کارفرما مجاز به پرداخت هرگونه وجه اضافه بر مبلغ فاکتور تحت هر عنوان از قبیل سختی کار، کمک بلاعوض، قرض یا انعام و غیره را نبوده و در صورت پرداخت، مسئولیتی برای آمیار ۲۴ و شرکت ایجاد نمی­گردد و از کلیه کارفرمایان تقاضا دارد تا از این کار اجتناب نموده و در صورت درخواست مبالغ فوق از طرف آمیار ، مراتب را از طریق درگاه نظرسنجی و ثبت نظرات واقع در سایت شرکت اطلاع رسانی نمایند.
 

توافق از راه دور:

۱-۱۰- کاربران می­پذیرند که جهت مبادله آسان اطلاعات، همه تغییرات و الحاقیه­های موجود در قوانین و مقررات حاضر را اعم از تغییر و اضافه کردن شروط آن، ارسال اخطاریه و ابلاغیه­های مربوط به شرکت و غیره از طریق سامانه آمیار ۲۴ به عمل آمده و کاربران ضمن پذیرش و اطلاع از روند اجرایی آن، موافقت خود را نسبت به اعمال شرط مذکور اعلام می­دارند.
۲-۱۰- مسئولیت حفظ و حراست از حساب کاربران بر عهده کاربر مذکور بوده و وی ضمن پذیرش این مسئولیت، پیامهای صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتصب به خود دانسته و هر گونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل پیامهای ارسال شده، از ناحیه نامبرده غیر قابل استماع و مردود است.
۳-۱۰- کاربران می­پذیرند هر گونه رویه، اشکال و عبارات ارسالی از طرف شرکت، مبین تأیید و اعلام قبولی و تصدیق داده پیامهای صادره از طرف شرکت بوده و به منزله امضاء الکترونیکی و قبولی آن محسوب می­گردد و هر گونه ادعایی به عدم امضاء و قبولی مذکور غیر قابل استماع و مردود می­باشد.
۴-۱۰- کاربران با عضویت در خدمات آمیار ۲۴ قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش و انعقاد هر گونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سامانه رایانه­ ای و الکترونیکی اعلام می­کنند.
 

موارد فنی:

۱-۱۱- کاربر می­پذیرد هیچ گونه تلاشی در جهت استخراج کدهای برنامه نرم­ افزارهای آمیار ۲۴ (SOURCE CODE) شامل مهندسی معکوس (REVERSE ENGINEERING)، دیکامپایل (DECOMPILE) یا فعالیتهای مشابه انجام ندهد مگر با اخذ مجوز از شرکت.
۲-۱۱- کاربر مجاز نیست با استفاده از روش های MIRRORING  و FRAMING یا روش های دیگر نسخه دیگری از نرم افزار آمیار ۲۴ را روی سرورهای دیگر ارائه نماید.
۳-۱۱- کاربر مجاز به اجرای برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (INDEXING)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده کاوی روی سرویس نمی­باشد.
۴-۱۱- کاربر به هیچ وجه مجاز به دسترسی غیر قانونی به هیچ بخشی از آمیار ۲۴ یا سرویسهای مرتبط به آن نمی­باشد.
 

جمع آوری اطلاعات:

بخشی از اطلاعاتی که در آمیار ۲۴ ذخیره می­شود اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، ارسال درخواست خدمت، ارتباط با مرکز تماس و یا روشهای مشابه در سیستم ثبت می­شود. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، شماره همراه، تلفن ثابت، آدرس پست الکترونیکی و … می­باشد. علاوه بر آن، برخی از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده کاربر از آمیار ۲۴ وارد می­گردد در نرم افزار ذخیره می­گردد که شامل اطلاعات نوع دستگاهی که شما بوسیله آن از سرویس استفاده می­کنید (تلفن همراه، تبلت، و …)، نوع سیستم عامل، مشخصات سخت افزار و همچنین اطلاعات مربوط به نحوه اتصال به اینترنت و غیره می­باشد که به اطلاعات غیر مستقیم شما اطلاق می­گردد.
این اطلاعات ممکن است در موارد ذیل مورد استفاده قرار گیرد:
الف- ارائه، نگهداری و بهبود کیفیت خدمات.
ب- برقراری ارتباط بین کاربران جهت تسهیل فرآیند.
ج- ارتباط آمیار ۲۴ با کارفرما جهت اطلاع رسانی.
د- شخصی سازی خدمات برای کاربران مانند ارائه پیشنهادات.
استفاده کاربران از سیستم آمیار ۲۴ به منزله قبول و اعطای اختیار به آمیار ۲۴ جهت استفاده و بهره برداری از اطلاعات فوق می­باشد.
 

محتوای تولید شده توسط کاربران:

آمیار ۲۴ ممکن است در شرایطی به کاربران اجازه دهد تا در وب سایت و نرم افزارهای آمیار ۲۴، عکس، متن، فایل صوتی و غیره در راستای فعالیت آمیار ۲۴ بارگذاری و منتشر نمایند. مالکیت هر مطلب که بدین شکل بارگذاری می­گردد متعلق به کاربر مربوطه بوده ولی با ثبت آنها در این سامانه یا نرم افزار حق بهره برداری و به اشتراک گذاری محتواهای قرار داده شده به صورت دیجیتال یا چاپی در هر زمان و مکان برای آمیار ۲۴ محفوظ خواهد بود.
 

حل اختلاف:

۱-۱۴- کلیه فعالیتهای آمیار ۲۴ قانونی بوده و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می­گیرد.
۲-۱۴- تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا بوده و در صورت بروز هر گونه از موار-د قوه قهریه، شرکت هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
۳-۱۴- شماره پیامکی ۵۰۰۰۱۲۵۳۲۸۱۶۱۴۰ تنها درگاه ارتباطی پیامکی بین آمیار ۲۴ و کاربران می­باشد. بنابراین ارسال هر گونه پیامک تحت عنوان آمیار ۲۴ با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام آمیار ۲۴ محسوب می­گردد. لذا در صورت مشاهده مراتب را سریعاً به شرکت اعلام فرمائید. بدیهی است که امکان دریافت پیامهای شما از این شماره وجود نخواهد داشت.

قم , پارک علم و فناوری قم , ساختمان مرواید۴ , طبقه ۲ , واحد ۲۲
info[at]amyar24.com
025-31761 , 025-32816140

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پروانه کسب-آمیار24
نشان ملی ثبت-آمیار24

آمیار24 مجموعه ای از خدمات آنلاین(از جمله نظافت,تعمیر لوازم منزل,آهنگری,تعمیرات آسانسور,باغبانی و غیره) را برای محل کار و خانه شما فراهم کرده تا شما بتوانید به راحتی و اطمینان خاطر از متخصصین هر سرویسی استفاده کنید
مشتریان گرامی می توانند از ۳ طریق اپلیکیشن آمیار24 یا تلفنیار یا سایت درخواست های خودشان را ثبت کنند
متخصصین آمیار24 علاوه بر دارا بودن عدم سوء پیشینه و تاییدیه فنی باید تاییدیه اخلاقی نیز داشته باشند
همچنین آمیار24 برای اطمینان و جلوگیری از ضرر مشتریان مرجعی از هزینه خدمات را برای هر خدمت تهیه کرده است

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت اندیشه پردازان سامان گستر پارس می‌باشد.