لوله کشی آب و فاضلاب

لیست قیمت

لوله کشی فاضلاب پلیکا و هواکش تا سایز 110 به صورت اب بند (هر متر طول)

350,000 ریال

لوله کشی فاضلاب بوش فیت تا سایز 110 به صورت اب بند (هر متر طول)

400,000 ریال

لوله کشی فاضلاب پلی اتیلن تا سایز 110 به صورت اب بند (هر متر طول)

600,000 ریال

لوله کشی سرد و گرم پلی پروپلین (لوله سبز) سایز 20 و 25 (هر متر طول)

200,000 ریال

لوله کشی سرد و گرم پلی پروپلین (لوله سبز) سایز 32 (هر متر طول)

250,000 ریال

لوله کشی سرد و گرم پلی پروپلین (لوله سبز) سایز 40 و 50 (هر متر طول)

400,000 ریال

لوله کشی سرد و گرم پلی پروپلین (لوله سبز) سایز 63 و 70 (هر متر طول)

600,000 ریال

لوله کشی پنج لایه به صورت کلکتوری سایز 16 و 20 (هر متر طول)

200,000 ریال

فوم کشی سایز 16 و 20 (هر متر طول)

20,000 ریال

آماده سازی و نصب جعبه کلکتور (هر انشعاب)

300,000 ریال

دستمزد اجرای لوله کشی گرمایش از کف هر متر مربع با عایق کف

750,000 ریال

نبشی کشی لوله های آب و فاضلاب با نبشی سایز 4 (هر متر طول) نبشی

60,000 ریال

بست فاظلابی (هر عدد)

150,000 ریال

بست 1.2 تا (1.2)1 اینچ رول بولت

350,000 ریال

بست 3 و 4 و 5 اینچ رول بولت

500,000 ریال

ساخت و نصب ساپورت تا 60 سانتی متر

1,000,000 ریال

نصب جعبه آتش نشانی با شیر 2/11 اینچ (با مصالح و تراز کردن)

2,600,000 ریال

نصب جعبه آتش نشانی بدون تراز کردن (هر عدد)

1,950,000 ریال

نصب شیر خشک آتش نشانی 2/21 اینچ

1,300,000 ریال

نصب هیدرانت شیر خشک و تر و جمع آوری شیلنک در جعبه

1,950,000 ریال

نصب پمپ و منبع آتش نشانی (یک منبع) بدون کار برقی

6,500,000 ریال

نصب پمپ و منبع آتش نشانی (دو منبع) بدون کار برقی

8,200,000 ریال

حداقل مبلغ دریافتی در صورت رفع عیب به همراه ایاب ذهاب

800,000 ریال

هزینه ایاب ذهاب خارج از محدوده شهری فقط مسیر رفت (هر کیلومتر)

30,000 ریال

حداقل ایاب ذهاب خارج از محدوده شهری

500,000 ریال

تعرفه شب (10 شب تا 7 صبح)

500,000 ریال

توضیحات

تعمیر لوله کشی آب و فاضلاب در قم

 

لوله کشی آب صنعتی، اجرای لوله کشی آب گرم، تشخیص ترکیدگی لوله آب، اجرای تاسیسات، لوله کشی آب وفاضلاب، نصب پمپ و ... از جمله خدمات ارائه شده در سامانه خدمات آنلاین آمیار 24 است که زیر نظر متخصصان مجرب و متعهد در کوتاه ترین زمان ممکن به شما ارائه می شود.

سرویس و تعمیر لوله های آب در محل کار و منزل از آن دسته کارهایی است که همه به آن نیاز داریم. گاهی خودمان دست به آچار می شویم و هرطور شده جلوی مشکلات و خرابی سیستم لوله کشی را می گیریم. گاهی هم اقدامات مان اثربخشی لازم را ندارد و باز می شود همان آش و کاسه. تاسیسات و لوله کشی یکی از آن کارهایی است که نیازمند تخصص و تجربه است. یک کارشناس لوله کشی آب و فاضلاب به درستی تشخیص می دهد که مشکل از کجاست و با کمترین هزینه و بهترین روش جلوی خسارات ناشی از نشت لوله و اشکالات احتمالی سیستم آب و فاضلاب را می گیرد. پس بدون داشتن مهارت و اطلاعات کافی اقدام نکنید  تا  باعث صدمه‌دیدن بیشترخانه‌ یا محل کارتان نشود. این روزها دیگر نیاز نیست  به دنبال بهترین متخصص لوله کشی آب و فاضلاب در محل خود برگردید. سامانه های خدمات آنلاین با داشتن مجموعه ای از نیروهای مجرب با قیمت و تعرفه مناسب، پاسخگوی نیاز شما هستند.

 برای دریافت خدمات لوله کشی آب و فاضلاب منزل و محل کار خود هم اکنون از اینجا ثبت سفارش کنید

خدمات آمیار 24 در 70 رسته در خدمت شهروندان محترم است و  خدمات لوله کشی آب و فاضلاب علاوه بر موارد عمومی در این حوزه شامل خدمات تخصصی زیر می شود:

 

·       لوله کشی آب گالوانیزه

لوله های گالوانیزه در رده  لوله های فلزی است و سایز آن به صورت اینچی محاسبه می شود. لوله گالوانیزه در مصارف لوله کشی آب بهداشتی، آب سیستم کاربرد دارد. در لوله های فولادی  برای حفاظت از این لوله ها در برابر خوردگی و آسیب پذیری، پوششی از فلز روی بر روی آن قرار می دهند که این لوله ها به لوله گالوانیزه معروف است.طول لوله های گالوانیزه غالبا حدود ۶ متر است. لوله گالوانیزه توسط دنده پیچ ها به هم دیگر متصل می شود و با مواد مناسب آب بندی می شوند. به طور کلی دو نوع لوله گالوانیزه در صنعت تولید می شود که شامل لوله گالوانیزه آهنی و لوله گالوانیزه فولادی است. در سامانه آنلاین خدمات آمیار 24 انواع خدمات لوله کشی آب گالوانیزه به مشتریان محترم ارائه می شود.

برای دریافت خدمات لوله کشی آب و فاضلاب منزل و محل کار خود هم اکنون از اینجا ثبت سفارش کنید

·       لوله کشی آب سبز

لوله هاي سبز یا لوله هاي PP-R از جنس پلی پروپیلن رندم کوپلیمر نوع ۳ ساخته می شوند و ظاهر آن شبیه پلاستیک هاي عادي است . این لوله ها می توانند در دمای ۲۰ درجه سانتی گراد ۲۰ بار و در دمای ۸۵ درجه ۱۰ بار فشار را تحمل کنند. از کاربردهاي لوله هاي سبز استفاده در لوله کشی ساختمان ، تأسیسات حرارتی ساختمان ، صنایع غذایی ، سیستم هاي حرارت خورشیدي ، خطوط هوای فشرده ، صنایع کشتی سازي ، هتل ها و بیمارستان ها ، فاضلاب هاي صنعتی و محیط هاي اسیدي و قلیایی است. لوله های آب سبز به رنگ سفید و یا سبز موجود است و به خاطر ویژگی های خاصی که دارد می تواند در آب رسانی سیستم های کوچک به خوبی عمل کند.

 

·       نصب دریچه بازدید کتابی

دریچه بازدید کتابی، دریچه ای است که در گرفتگی سیفون، لوله ها، زانویی ها و ... نصب می شود و در رفع گرفتگی و تمیز کردن بدون نیاز به تخریب ساختمان کاربرد دارد. در هر سیستم فاضلاب لازم است تعداد کافی دریچه بازدید در پایین ترین نقطه هر لوله فاضلاب قائم نصب شود. کارشناسان لوله کشی آمیار 24 در زمان بازدید و رفع گرفتگی های احتمالی لوله های فاضلاب منزل و محل کار شما می توانند دریچه بازدید کتابی را در نقاط زیر نصب کنند.

- در بالاترین نقطه هر شاخه انشعاب افقی؛

- در محل تغییر امتداد لوله های افقی فاضلاب و در شرایطی که زاویه تغییر جهت لوله بیشتر از 45 درجه باشد3)

-  در پایین ترین قسمت لوله قائم فاضلاب و قبل از زانوی پایین لوله

- در نقاطی روی لوله قائم فاضلاب که برای آزمایش با آب دریچه دسترسی لازم است

- روی لوله اصلی افقی فاضلاب، حداکثر به فاصله 30 متر از یکدیگر

- در محل خروج لوله اصلی افقی و بلافاصله بعد از خروج از ساختمان

 

·       لوله کشی فاضلاب نیمه قوی

لوله کشی فاضلاب نیمه قوی یکی از سیستم های مکانیکی استفاده شده در واحدهای مسکونی و صنعتی است که برای خارج کردن فاضلاب از ساختمان به چاه و یا فاضلاب شهری کاربرد دارد. در شرایطی که لوله کشی فاضلاب ساختمان به روش درستی انجام نشود، می تواند خسارت های هنگفتی به صاحبان ساختمان وارد کند درکنار اینکه آلودگی  محیطی را منتشر کند.

 

·       نصب جعبه کلکتور

نصب جعبه کلکتور که توسط متخصصان مجرب آمیار 24 انجام می شود، یکی از روش‌های جدید لوله‌کشی آب گرم و سرد در داخل ساختمان است. کلکتور وسیله ای میله ای و لوله‌ای شکل است که در زیر آن تعدادی خروجی ایجاد شده است تا با اتصال شیرهای مخصوص کلکتوری به این راه‌ها یا خروجی‌ها آب به مسیرهای متفاوت تقسیم و ارسال شود. این روش باعث می‌شود تا آب بصورت یکنواخت و مساوی تقسیم شود و در همه قسمت‌های ساختمان بگردد. در حقیقت جعبه کلکتوری همانند مرکز کنترل عملیات آب در ساختمان به حساب می آید.

به این ترتیب هرگاه نیاز به تعمیر بخش هایی از لوله‌کشی خانه یا محل کارتان باشد، نیازی نیست که همه مسیرها و آب خانه تان قطع شود. به علاوه اینکه در صورت نیاز به گرفتن انشعاب، پیش بینی محل آن با سهولت بیشتری امکان پذیر است.

·       نصب جعبه آتش نشانی

نحوه نصب جعبه آتش نشانی یکی دیگر از خدمات رسته آب و فاضلاب سامانه آنلاین آمیار 24 است. این خدمت یکی از مواردی است که باید با دقت و تحت شرایط استاندارد صورت بگیرد تا علاوه بر اینکه نصب به درستی انجام گیرد،  راحتی استفاده از آن هم تامین باشد. پس باید در انتخاب نصاب دقت کنید تا استاندارد های مربوط به این کار را در نظر بگیرد. نصب جعبه آتش نشانی، جدای از اینکه  جنبه ایمنی دارد در ضوابط پایان کار ساختمان نیز جنبه اجباری پیدا کرده است. به این ترتیب برای گرفتن پایان کار ساختمان به تاییدیه سازمان آتش نشانی و کارشناس مربوطه نیاز دارید.

برای نصب جعبه آتش نشانی و خدمات لوله کشی آب و فاضلاب منزل و محل کار خود هم اکنون از اینجا ثبت سفارش کنید

·       نصب هیدرانت شیرخشک و تر

نصب هیدرانت شیرخشک و تر نیز از جمله مواردی است که می توانید با مراجعه به سیستم ثبت سفارش آنلاین آمیار 24 از آن بهره بگیرید. هیدرانت از جمله تجهیزات اطفای حریق است و باید در معابر و خیابان های شهر و محوطه اماکن و تاسیسات بزرگ صنعتی، تجاری، مسکونی و… بر روی حلقه آبرسانی و در زیر زمین نصب شود. خروجی های شیر هیدرانت معمولا یک انشعاب اصلی به اندازه چهار اینچ برای اتصال به پمپ خودرو آتش نشانی دارد و دو انشعاب فرعی برای اتصال شیلنگ های آتش نشانی هم دارد. با وجود این انشعابات اگر در نزدیکی شما آتش سوزی رخ دهد با کمک آن می توانید آتش را سریع تر خاموش کنید تا از خسارات بیشتر جلوگیری جلوگیری شود.

 

برای مطلع شدن از میزان قیمت خدمات لوله کشی منزل و ساختمان در قم و منطقه پردیسان به جدول تعرفه موجود در سایت آمیار 24مراجعه کنید.

 

 

اشتراک گذاری

لوله,g,gi,لوله کشی,g,gi ;ad,لوله کشی آب,لوله کشی اب,g,gi ;ad hf,لوله کشی فاضلاب,لوله کشی آب و فاضلاب,g,gi ;ad,لوله کشی پکیج,g,gi ;ad \;d[,هزینه لوله کشی,فاضلاب,thqghf,گرفتگی لوله,g,gi ;a;a,لوله کش,بازکردن لوله,fhc ;vnk g,go,باز کردن لوله

قم , پارک علم و فناوری قم , ساختمان مرواید۴ , طبقه ۲ , واحد ۲۲
info[at]amyar24.com
025-31761 , 025-32816140

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پروانه کسب-آمیار24
نشان ملی ثبت-آمیار24

آمیار24 مجموعه ای از خدمات آنلاین(از جمله نظافت,تعمیر لوازم منزل,آهنگری,تعمیرات آسانسور,باغبانی و غیره) را برای محل کار و خانه شما فراهم کرده تا شما بتوانید به راحتی و اطمینان خاطر از متخصصین هر سرویسی استفاده کنید
مشتریان گرامی می توانند از ۳ طریق اپلیکیشن آمیار24 یا تلفنیار یا سایت درخواست های خودشان را ثبت کنند
متخصصین آمیار24 علاوه بر دارا بودن عدم سوء پیشینه و تاییدیه فنی باید تاییدیه اخلاقی نیز داشته باشند
همچنین آمیار24 برای اطمینان و جلوگیری از ضرر مشتریان مرجعی از هزینه خدمات را برای هر خدمت تهیه کرده است

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت اندیشه پردازان سامان گستر پارس می‌باشد.