نصب و تعمیر پمپ آب

لیست قیمت

اجرت نصب پمپ آب یک اینچ با منبع ذخیره

4,500,000 ریال

اجرت نصب پمپ آب یک اینچ بدون منبع

3,500,000 ریال

اجرت نصب پمپ آب دو اینچ با منبع ذخیره

6,500,000 ریال

تعویض تیوپ منبع تحت فشار

750,000 ریال

تعویض تیوپ منبع 100 لیتر به بالا

1,600,000 ریال

شارژ منبع تحت فشار

550,000 ریال

تعویض پرشر سوییچ

550,000 ریال

تعویض گیج

450,000 ریال

تعویض چند راهی

550,000 ریال

تعویض کلید اتوماتیک

450,000 ریال

تعویض مانومتر

550,000 ریال

تعویض شناور منبع

550,000 ریال

تعویض شیر یک طرفه بعد از پمپ و شیرهای معیوب

650,000 ریال

بازدید و رفع عیب و تنظیم فشار و راه اندازی پمپ بدون تعویض قطعات

1,200,000 ریال

باز و بستن پمپ جهت تعمیرات

1,100,000 ریال

حداقل مبلغ دریافتی در صورت رفع عیب به همراه ایاب ذهاب

1,000,000 ریال

هزینه ایاب ذهاب خارج از محدوده شهری فقط مسیر رفت (هر کیلومتر)

30,000 ریال

حداقل ایاب ذهاب خارج از محدوده شهری

500,000 ریال

تعرفه شب (10 شب تا 7 صبح)

500,000 ریال

توضیحات

تاریخچه

اولین نمونه های پمپ ها که نیروی محرک آنها توسط انسان یا حیوانات تامین می شد، توسط مصریان باستان در 17 قرن پیش از میلاد مسیح ساخته شد و مورد استفاده قرار گرفتند. آنها توانسته بودند آب را با پمپ های رفت و برگشتی از عمق 5 متر و 91 سانتی متری زمین بیرون بکشند

موارد کاربردی

پمپ آب فشار آب خانه تان را افزایش می دهد و این قابلیت را دارد که صرفنظر از تعداد شیرآب و دوش ها و کلیه ی اتصلات آبی، فشار آب قوی مداومی را در اختیارتان بگذارد. پس اگر فشار آب خانه تان کم است و هیچ مشکلی در اتصالات، لوله کشی و وجود ندارد، می توانید مشکل خود را با نصب پمپ آب خانگی حل کنید.  شما به عنوان خریدار تنها باید با توجه به میزان نیاز و مصرف آبتان اندازه پمپ آب مورد نظر خود را انتخاب نمایید

تعمیرات و نگهداری

برای تعمیر پمپ آب در مرحله اول باید عیب یابی انجام شود تا به رفع آن بپردازیم.

عموما مشکلاتی که در پمپهای خانگی ایجاد می شود از تنظیم خارج شدن فشار پمپ، یکسره کار کردن پمپ و قطع نشدن آن، قطع و وصل شدن متوالی پمپ، کم شدن باد داخل منبع تحت فشار و آب دادن پمپ می باشد که برای رفع هر کدام از موارد ذکر شده راه حل خاص خود وجود دارد.

یکی از وسایلی که به پمپ متصل می شود کلید اتوماتیک پمپ می باشد که مغز متفکر و فرمانده پمپ می باشد و دستور قطع یا وصل پمپ را می دهد. که این وسیله برقی در مقایسه با دیگر وسایل پمپ، بیشتر دچار مشکل یا خرابی می شود.
در داخل کلید پمپ ۲پیچ یا مهره می باشد که یکی برای تنظیم فشار استارت پمپ و دیگری برای تنظیم فشار قطع پمپ می باشد. که توسط این دو مهره می توان فشار آب پمپ (به اصطلاح فنی بار پمپ) را کم یا زیاد کرد. با این کلید می توان تنظیم کرد که پمپ در چه فشار آبی(بار) شروع به کار کرده یا در چه فشاری قطع شود.

در مواقعی که بخواهیم فشار پمپ را تنظیم کنیم باید تمامی شیر های آب بسته باشد و با باز و بسته کردن یک شیر پمپ را تنظیم کنیم. این تنظیم باید متناسب با واحدهای ساختمان متناسب باشد که دورترین نقطه به پمپ فشار خوبی را داشته باشد.
منبع فشار آب

در داخل منبع فشار آب یک تویوپ لاستیکی پر از هوا قرارا دارد که انتخاب منبع تحت فشار متناسب با پمپ انتخاب می شود که مقدار هوای آن نیز در منبع ها متفاوت است که در روی هر منبع مشخصات آن نیز وجو دارد که با کم شدن هوای داخل منبع پمپ به خوبی کار نمی کند و دچار مشکل می باشد.

در صورتی که یک پمپ بیش از ۵بار در دقیقه خاموش یا روشن می شود به احتمال فراوان منبع تحت فشار یا تویوپ آن دچار مشکل شده است.

 

 

اشتراک گذاری

پمپ,\l\,پمپ آب,پمپ اب,\l\ Hf,نصب پمپ,نصب پمپ آب,نصب پمپ اب,kwf \l\ Hf ,تعمیر پمپ,juldv \l\,تعمیر پمپ اب,تعمیر پمپ آب,juldv \l\ hf,نصب و تعمیر پمپ اب,kwf , jluld \l\ hf,نصب و تعمیر پمپ آب,kwf , juldv \l\ Hf,هزینه تعمیر پمپ,هزینه تعمیر پمپ اب,هزینه تعمیر پمپ آب,icdki kwf \l\,هزینه نصب پمپ,icdki kwf \l\ hf,هزینه نصب پمپ آب,icdki kwf \l\ Hf,icdki kwf , juldv \l\,هزینه نصب و تعمیر پمپ,هزینه نصب و تعمیر پمپ اب,هزینه نصب و تعمیر پمپ آب,

قم , پارک علم و فناوری قم , ساختمان مرواید۴ , طبقه ۲ , واحد ۲۲
info[at]amyar24.com
025-31761 , 025-32816140

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پروانه کسب-آمیار24
نشان ملی ثبت-آمیار24

آمیار24 مجموعه ای از خدمات آنلاین(از جمله نظافت,تعمیر لوازم منزل,آهنگری,تعمیرات آسانسور,باغبانی و غیره) را برای محل کار و خانه شما فراهم کرده تا شما بتوانید به راحتی و اطمینان خاطر از متخصصین هر سرویسی استفاده کنید
مشتریان گرامی می توانند از ۳ طریق اپلیکیشن آمیار24 یا تلفنیار یا سایت درخواست های خودشان را ثبت کنند
متخصصین آمیار24 علاوه بر دارا بودن عدم سوء پیشینه و تاییدیه فنی باید تاییدیه اخلاقی نیز داشته باشند
همچنین آمیار24 برای اطمینان و جلوگیری از ضرر مشتریان مرجعی از هزینه خدمات را برای هر خدمت تهیه کرده است

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت اندیشه پردازان سامان گستر پارس می‌باشد.