تعمیر آبمیوه گیری

تعمیر آبمیوه گیری

لیست قیمت

تمامی نرخ ها به ریال میباشد

تعویض موتور

350,000

تعویض کوبل 3 ساچمه

300,000

تعویض فیوز حرارتی

300,000

تعویض بوش پارچ

300,000

تعویض زغال

300,000

تعویض کلید

250,000

حداقل مبلغ فاکتور در صورت رفع عیب

300,000

کرایه رفت و برگشت وسیله معیوب به کارگاه جهت تعمیر

300,000

هزینه ایاب ذهاب خارج از محدوده شهری فقط مسیر رفت (هر کیلومتر)

20,000

حداقل ایاب ذهاب خارج محدوده شهری

300,000

تعرفه شب ( 10 شب تا 7 صبح)

20 درصد مازاد بر اجرت

تاریخ آخرین ویرایش 99/03/18

توضیحات

آیا می دانید در هنگام خرید یک دستگاه آبمیوه گیری باید به چه نکاتی توجه کرد ؟

-1 دستگاهی خریداری کنید که دهانه ورودی میوه آن بزرگ باشد زیرا آبمیوه گیری هایی که دهانه کوچکی دارند، شما را با مشکل مواجه می کنند.
-2صدای دستگاه را حتما بررسی کنید. توجه کنید که دستگاه های آبمیوه گیری معمولا سرو صدای زیادی ایجاد می کنند ولی برخی از مدل های آبمیوه گیری علاوه بر سرو صدای زیادتری که ایجاد می کنند حرکت هم می کنند که این نشانه ایراد دستگاه است.
-3 قدرت دستگاه را فراموش نکنید . توصیه می شود قدرت دستگاه را قبل از خرید به دقت مورد بررسی دقیق قرار دهید. معمولا قدرت دستگاه ها حداقل از ۶۰۰ وات شروع می شود و مدل های قوی تر تا۱۵۰۰ وات قدرت دارند.
-4 بعد از "قدرت” ، بایستی سرعت یا سرعت های دستگاه را نیز مد نظر قرار داد تا دستگاهی را خریداری کنید که با سرعت بیشتری کار کند.
-5در مورد جنس تیغه دستگاه وقت گذاشته و تحقیق کنید. برخی از دستگاه ها تیغه هایی از جنس فولاد و برخی از جنس پلاستیک و برخی از جنس تیتانیوم دارند. تیغه های فولادی و تیتانیومی بهترین و با دوام ترین نوع تیغه هستند.

نکات بهداشتی آبمیوه گیر خانگی چه هستند؟

هر بار پس از استفاده از دستگاه آبمیوه‌ گیری، صافی (توری ) و شیر کوچکی که محل خروج آبمیوه است را به‌خوبی با استفاده از فرچه‌های کوچک مخصوص تمیز کرده و شستشو دهید. این قسمت از دستگاه علاوه بر حساس بودن از نظر بهداشتی ، از نظر پوسیدگی نیز حساس هستند.

اشتراک گذاری

تعمیر آبمیوه گیری,تعویض صافی آبمیوه گیری,تعمیر قطعات آبمیوه گیری,هزینه خدمات تعمیر آبمیوه گیری

لوگو-آمیار24

چرا آمیار را انتخاب می کنید؟

این شرکت تاکنون 80 رسته کاری را با جذب 200 نیروی متخصص فعال نموده و به صورت مداوم و با رشد تعداد درخواست ها در حال جذب نیروها و افزایش رسته های کاری می باشد و اهداف بزرگی را در برنامه های زمانبندی شده خود دنبال می نماید