سرویس موردی آسانسور(بدون قرارداد)

سرویس موردی آسانسور(بدون قرارداد)

لیست قیمت

سرویس موردی اسانسور با موتور گیربکسی (هر ایستگاه)

455,000 ریال

حداقل مبلغ سرویس با موتور گیربکسی

1,820,000 ریال

سرویس موردی اسانسور با موتور هیدرولیک (هر ایستگاه)

468,000 ریال

حداقل مبلغ سرویس با موتور هیدرولیک

1,872,000 ریال

سرویس موردی اسانسور با موتور گیرلس (هر ایستگاه)

520,000 ریال

حداقل مبلغ سرویس با موتور گیرلس

2,080,000 ریال

توضیحات

چند نکته که باید در مورد سرویس و نگهداری از آسانسور دانست!

آسانسورها نیز به مانند سایر تجهیزات برقی و مکانیکی به نگهداری و سرویس منظم نیازمند هستند. سرویس و نگهداری از آسانسور، چه در یک آسمان خراش اداری و چه در یک ساختمان مسکونی، برای حفظ ایمنی مسافران و همچنین افزایش طول عمر آسانسور، امری حیاتی است. استخدام یک کارشناس زبده برای انجام تعمیر و نگهداری منظم و اصولی به عنوان گزینه ی مطلوبی قلمداد می شود اما قبل از انجام این کار، بهتر است این مطالب را در ذهن داشته باشید:

 

1. بررسی و بازبینی آسانسورها باید سالیانه انجام پذیرد.

تعمیر و سرویس قسمت بزرگی از این فرآیند است تا اطمینان حاصل شود که آسانسور شما بر طبق استانداردهای عملکردی به بهترین شکل عمل می کند و هیچ گونه خطری مسافران را تهدید نمی کند.

2. اطمینان حاصل کنید که در اتاق آسانسور نیز استانداردهای لازم رعایت می‌شوند.

این فقط خود آسانسور نیست که نیاز به بررسی و رعایت استانداردها دارد. اتاق آسانسور نیز به این چنین قوانینی نیز نیازمند است. باید این نکته رعایت شود که به هر فردی اجازه دسترسی به اتاق آسانسور داده نشود بنابراین اتاق آسانسور باید به طور پیش فرض بسته و قفل باشد تا اطمینان حاصل گردد فقط افراد مجاز می توانند وارد این اتاق شوند. اتاق باید نور مناسبی داشته باشد و از این اتاق تنها به عنوان اتاق آسانسور استفاده شود و به عنوان انباری برای ذخیره کردن وسایل و تجهیزاتی که خطر آتش سوزی دارند در نظر گرفته نشود.

 

3. تجهیزات باید در بهترین حالت عملکردی خود باشند.

تعمیر، سرویس و نگهداری از آسانسور باید به گونه‌‌ای باشد که وجود هر گونه ایرادی را نشان دهد. ایراداتی که باید از آنها آگاه باشید موارد زیر هستند:
شکسته بودن چراغ‌های چال، جمع شدن آب یا آوار درون چال، به درستی باز و بسته نشدن درهای آسانسور، خراب بودن آژیر اعلامِ خطرِ وقوع آتش سوزی، عمل نکردن چراغ‌های اضطراری و …

4. برای انجام سرویس و نگهداری گوش به زنگ باشید.

یکی از وظایف مدیر ساختمان این است که تمام تجهیزات لازم و ضروری در ایمنی کامل قرار داشته باشند. با انجام به موقع سرویس و نگهداری تجهیزات به طور اخص آسانسور، می توان اطمینان حاصل کرد که از تعمیرات پر هزینه و خطرناک به دور هستید.

 

5. مشکلات آسانسور خود را ارزیابی کنید.

درک اینکه آسانسور ساختمانِ شما بیشتر در معرض کدام یک از آسیب‌ها قرار می‌گیرد، به شما کمک می‌کند تا آنها را پیش بینی کرده و آماده شوید تا آنها را برطرف کنید. به عنوان مثال، حدود 70٪ از تماس‌های گرفته شده با تعمیر کار آسانسور به علت سوء عملکرد در درها است. بنابراین شما ممکن است با گذاشتن سیستم‌های حفاظتی برای باز و بسته شدن درب، این مشکل را برطرف کنید.
به خاطر داشته باشید که قیمت آسانسور ، بازسازی آسانسور و شرکت آسانسور نیز مسائل قابل ملاحظه‌ای است.

اشتراک گذاری

سرویس آسانسور,چکاپ آسانسور,سرویس موردی آسانسور,هزینه سرویس آسانسور,تعمیر آسانسور,قرارداد سرویس و نگهداری,اسانسور,آسانسور,تعمیر hshks,v,تعمیر اسانسور,تعمیر آسانسور,تعمیرات اسانسور,hshks,v,نگهداری آسانسور,نگه داری اسانسور,k'i nhvd hshks,v,نگه داری آسانسور,juldv hshks,

قم , پارک علم و فناوری قم , ساختمان مرواید۴ , طبقه ۲ , واحد ۲۲
info[at]amyar24.com
025-31761 , 025-32816140

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پروانه کسب-آمیار24
نشان ملی ثبت-آمیار24

آمیار24 مجموعه ای از خدمات آنلاین(از جمله نظافت,تعمیر لوازم منزل,آهنگری,تعمیرات آسانسور,باغبانی و غیره) را برای محل کار و خانه شما فراهم کرده تا شما بتوانید به راحتی و اطمینان خاطر از متخصصین هر سرویسی استفاده کنید
مشتریان گرامی می توانند از ۳ طریق اپلیکیشن آمیار24 یا تلفنیار یا سایت درخواست های خودشان را ثبت کنند
متخصصین آمیار24 علاوه بر دارا بودن عدم سوء پیشینه و تاییدیه فنی باید تاییدیه اخلاقی نیز داشته باشند
همچنین آمیار24 برای اطمینان و جلوگیری از ضرر مشتریان مرجعی از هزینه خدمات را برای هر خدمت تهیه کرده است

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت اندیشه پردازان سامان گستر پارس می‌باشد.