نصب و تعمیر آبگرمکن زمینی

لیست قیمت

نصب آبگرم کن زمینی مخزن دار (بدون لوله کشی و حمل و نقل یا جابجایی)

1,500,000 ریال

تعمیر ریگلاتور گاز

700,000 ریال

تعویض ریگلاتور گاز

800,000 ریال

تعویض ترموکوبل

300,000 ریال

تعویض بوبین

400,000 ریال

تعویض فیوز ریگلاتور

350,000 ریال

تعویض جرقه زن

200,000 ریال

تعویض سوزن گاز

300,000 ریال

تعویض مخزن آبگرمکن زمینی

2,500,000 ریال

حداقل مبلغ دریافتی در صورت رفع عیب به همراه ایاب ذهاب

800,000 ریال

هزینه ایاب ذهاب خارج از محدوده شهری فقط مسیر رفت (هر کیلومتر)

20,000 ریال

حداقل ایاب ذهاب خارج از محدوده شهری

400,000 ریال

تعرفه شب (10 شب تا 7 صبح)

500,000 ریال

توضیحات

چرا آبگرمکن زمینی یا مخزنی؟

سختی آب

سختی آب یکی از مواردی است که می تواند در برخی از مناطق کشور مشکلاتی را برای خانواده ها ایجاد کند. از جمله این مشکلات رسوب است. رسوب ها در حقیقت کربنات و سولفات کلسیم و منیزیم آب هستند که در جداره های داخلی لوله ها و تجهیزات تشکیل شده و گاهی عملکرد آن ها را مختل می سازند. به همین دلیل است که در برخی از مناطق، استفاده از آبگرمکن های دیواری، علیرغم تمام مزایایی که دارند دشوار بوده و از آبگرمکن زمینی یا ایستاده استافاده می شود.

 

مبدل حرارتی آبگرمکن های دیواری از لوله های مسی بسیار باریکی تشکیل شده است که در صورت بالا بودن سختی آب، به دلیل حرارت بالا به شدت و زود به زود رسوب می بندند و دردسر ساز می شوند. در حالی که در آبگرمکن های زمینی شاهد چنین معضلی نیستیم.

 

مینیمم فشار آب

مورد دوم فشار آب است. برای روشن شدن مشعل آبگرمکن های دیواری فشار آب حداقل مهم است. از این رو، در صورتی که فشار آب در محل زندگی تان کمتر از حد نرمال است، بهتر است از آبگرمکن های زمینی استفاده کنید.

 

تنظیمات درجه حرارت

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که در حین استحمام درجه حرارت آب آبگرمکن های دیواری تغییر کند. در آبگرمکن های زمینی یا ایستاده هیچگاه چنین مشکلی را نخواهیم داشت چرا که آب به صورت یکپارچه تنظیم دمایی شده است.

البته مواردی که بیان شدند به هیچ عنوان برتری هر یک از این دو نوع آبگرمکن را ثابت نمی کنند. و در هنگام خرید، بهتر است تمامی جوانب در نظر گرفته شوند.

 

نحوه عملکرد و اجزای سازنده آبگرمکن زمینی

آبگرمکن های زمینی با استفاده از سوخت گاز شهری و مایع کار می کنند و با گرمایش آب مخزن، دمای آب مورد نیاز ساختمان را تامین می کنند. نحوه عملکرد آبگرمکن های زمینی بسیار ساده است. مشعل این سیستم ها با دریافت جریان گاز شهری و هوای محیط از اریفیس و میکس و اختلاط آن ها روشن می شود. شعله سبب افزایش درجه حرارت مخزن و آب داخل آن می شود و آب گرم مورد نیاز به این ترتیب تامین می گردد. جریان آب داغ خروجی از سیستم نیز به همان روال ورد آب از بالای آبگرمکن با استفاده از لوله کشی به قسمت های مختلف ساختمان انتقال می یابد.

اشتراک گذاری

تعمیر آبگرمکن زمینی,تعمیر آبگرمکن برقی,نصب آبگرمکن زمینی,نصب آبگرمکن ایستاده,آبگرمکن,Hf'vl;k,آب گرمکن,Hf 'vl;k,آب گرم کن,Hf 'vl ;k,تعمیر آبگرمکن,تعمیر آب گرمکن,تعمیر آب گرم کن,تعمیر ابگرمکن,تعمیر اب گرمکن,تعمیر اب گرم کن,آبگرمکن ایستاده,آب گرمکن ایستاده,آب گرم کن ایستاده,ابگرمکن زمینی,آبگرمکن زمینی,هزینه نصب آبگرمکن,هزینه تعمیر آبگرمکن,هزینه نصب و تعمیر آبگرمکن,هزینه نصب ابگرمکن,هزینه تعمیر ابگرمکن,هزینه تعمیر اب گرمکن,هزینه نصب اب گرمکن,

قم , پارک علم و فناوری قم , ساختمان مرواید۴ , طبقه ۲ , واحد ۲۲
info[at]amyar24.com
025-31761 , 025-32816140

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پروانه کسب-آمیار24
نشان ملی ثبت-آمیار24

آمیار24 مجموعه ای از خدمات آنلاین(از جمله نظافت,تعمیر لوازم منزل,آهنگری,تعمیرات آسانسور,باغبانی و غیره) را برای محل کار و خانه شما فراهم کرده تا شما بتوانید به راحتی و اطمینان خاطر از متخصصین هر سرویسی استفاده کنید
مشتریان گرامی می توانند از ۳ طریق اپلیکیشن آمیار24 یا تلفنیار یا سایت درخواست های خودشان را ثبت کنند
متخصصین آمیار24 علاوه بر دارا بودن عدم سوء پیشینه و تاییدیه فنی باید تاییدیه اخلاقی نیز داشته باشند
همچنین آمیار24 برای اطمینان و جلوگیری از ضرر مشتریان مرجعی از هزینه خدمات را برای هر خدمت تهیه کرده است

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت اندیشه پردازان سامان گستر پارس می‌باشد.