نصب پایه دیواری Lcd

لیست قیمت

اجرت نصب پایه ال سی دی یا براکت

1,500,000 ریال

هزینه ایاب ذهاب خارج از محدوده شهری هر کیلومتر رفت و برگشت

30,000 ریال

حداقل ایاب ذهاب خارج از محدوده شهری

500,000 ریال

توضیحات

 

تعمیرات تلویزیون  LCD , LED  در استان قم

اگر به دنبال بهترین تعمیرکار تلویزیون در قم  و پردیسان هستید، کارشناسان سامانه خدمات آنلاین آمیار 24 راهنمای شما هستند. در این مجموعه تعمیرانواع مدل تلویزیون ال جی، تلویزیون سونی ، اسنوا ، ایکس ویژن، تلویزیون شارپ و پاناسونیک و ... انجام می گیرد.

 

تعمیرات انواع تلویزیون موجود در بازار یکی از خدمات ارائه شده در آمیار 24 است. تعمیر تخصصی لوازم صوتی و تصویری دراین مجموعه توسط کارشناسان متخصص با هزینه مناسب و در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

از جمله متداول ترین مشکلات تلویزیون های ال سی دی که بیشترین سوال مشتریان از کارشناسان سامانه خدمات آنلاین آمیار است می توان به وجود ایراد در صدا و رنگ تلویزیون اشاره کرد. مشکلات صدا و رنگ تلویزیون می تواند به صورت خطوط افقی در تصویر، پرش تصویر، پخش شدن رنگ، حذف صدا خود را نشان دهد. در اغلب موارد این مشکلات می تواند در برد اصلی تلویزیون یا به اصطلاح مین برد ال سی دی باشد. به جز خرابی برد، امکان وجود مشکل در فلت های انتقال دهنده تصویر و پنل تلویزیون LCD هم وجود دارد. خرابی این قطعه از مهمترین دلایل اختلال در تصویر است.

 

مشکلات رایج تلویزیون چیست؟

مشکل خرابی تلویزیون برای هرکه این جعبه جادو را دارد پیش می آید. متداول ترین مشکلات تعمیر تلویزیون در موارد زیر خلاصه می شود که با درخواست ثبت سفارش در سامانه آنلاین خدمات آمیار24 در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کارشناسان مجرب این مجموعه قابل برطرف شدن است.

 

برای تعمیرتلویزیون خود هم اکنون از اینجا ثبت سفارش کنید

 

 

·       مشکل پرش تصاویر تلویزیون

پرش تصویر تلویزیون و یا لرزش تصویر تلویزیون،  ممکن است به سمت بالا یا پایین صفحه نمایش دیده شود .  پرش تصویر در هر حالتی که باشد می تواند به دلایل مختلفی بستگی پیدا کند که هرکدام ایراد خاصی را به تعمیرکار تلویزیون نمایش می دهد. پرش تصویر در هر مدل از تلویزیون  و در هر نوع برندی می تواند رخ دهد و به وجود بیاید. اگر چنانچه مشکل پرش تنها یک بار اتفاق بیفتد، جای نگرانی نیست اما در صورت تکرار و پرش مکرر تصویر یا سو سو زدن آن، باید دستگاه  بررسی شود و قطعات مرتبط با صفحه نمایش عیب یابی شود.

·       مشکل فلت تلویزیون

خرابی فلت تلویزیون از آنگروه مشکلات رایج انواع مدل تلویزیون است که به دلیل وضعیت آبخوردگی تلویزیون اتفاق می‌افتد. به بیان دیگر،  یکی از خرابی‌های پیش آمده در صورت آبخوردگی تلویزیون،  خرابی فلت‌های تلویزیون است که در زیر قاب و سطح جلوئی تلویزیون قرار دارند. در صورت وارد شدن هر گونه مایعات به پنل تلویزیون، پین‌های فلت‌ها تلویزیون –که وظیفه انتقال اطلاعات تصویر را دارند اتصالی می کند و در نهایت باعث ایجاد خرابی در نقطه اتصال فلت به برد آدرس می‌شوند.

تا این مرحله، آسیب وارد شده با ترمیم برد آدرس و فلت آبخورده تلویزیون قابل تعمیر است. اما در صورتی که خرابی پیش آمده به فلت سرایت کند و باعث سوختن، قطعی خطوط ارتباطی و یا خرابی آی سی پردازنده شود، تعمیر این بخش دیگر ممکن نیست و برای رفع اشکالات پیش آمده، فقط باید به تعویض فلت تلویزیون فکر کرد.

·       تعمیر پنل تلویزیون

خرابی پنل تلویزیون یک اتفاق نسبتا معمول است که به دلایل مختلفی ممکن است بروز کند. پنل یا همان صفحه نمایش تلویزیون، اصلی ترین قطعه و گرانترین بخش تلویزیون است. تا 70 درصد ارزش کلی یک تلویزیون مربوط به پنل است. خرابی پنل تلویزیون از مشکلات جدی این دستگاه محسوب می شود و معمولا هزینه بر خواهد بود. تعمیر و تعویض پنل نیز نیازمند، دقت و تخصص تعمیرکار تلویزیون است چرا که در صورت عدم مهارت تعمیرکار، بی جهت هزینه سنگین تعمیر و تعویض آن به مشتری تحمیل می شود.

 

 

برای تعمیرتلویزیون خود هم اکنون از اینجا ثبت سفارش کنید

·       تعمیر پاور تلویزیون

پاور یا به اصطلاح عام تر منبع تغذیه تلویزیون است و قسمتی است که انرژی مورد نیاز برای روشن شدن و روشن ماندن دستگاه را تامین می کند. با خرابی پاور، تلویزیون روشن نمی شود.نمی تواند روشن شود و به اصطلاح تعمیرکاران و تکنسین ها، تلویزیون دچارمرگ می شود. خرابی پنل علل مختلفی دارد.

·       روشن نشدن تلویزیون

این نوع از خرابی بیشتر در تلویزیون های ال سی دی دیده می شود و ریشه در خرابی برد پاور دارد. در حالی که در تلویزیون های ال ای دی بیشتر مربوط به مین برد است.

 

·       تصویر نداشتن تلویزیون

از رایج ترین مشکلاتی که اکثر کاربران با آن رو به رو می شوند تصویر نداشتن تلویزیون است. این مشکل دلایل مختلفی دارد که در برخی موارد ممکن است به تعمیر تلویزیون نیاز باشد. اصلی ترین قابلیت تلویزیون نمایش تصاویر است و در صورتی که این ویژگی را از دست بدهد؛ تلوزیون غیر قابل استفاده می شود.

اصلی ترین قطعه در این مشکل بک لایت تلویزیون است. متاسفانه و در اغلب موارد، تلویزیون هایی که به صورت قاچاق و بدون ضمانت نامه به فروش می رسند دچار به اختلال می شوند.

 

·       خاموش شدن ناگهانی تلویزیون

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون های با توجه به مدل دستگاه، میتواند دلایل مختلفی داشته باشد که عمده ترین علت آن، خرابی برد اصلی ویا خرابی برد پاور تلویزیون می باشد و معمولا با تعویض آن ها مشکل برطرف می شود.

 

·       شطرنجی شدن تصویر تلویزیون

شطرنجی شدن تصویر یا همان اختلال در ساختار فیزیکی تصاویر به معنی دو نیم شدن تصاویر از مشکلات رایج در تعمیر انواع تلویزیون است. علت اختلال در ساختار فیزیکی تصاویر را باید در مادربرد تلویزیون جستجو کرد. این اشکال غالبا  با تعویض پنل رفع می شود. به طور کلی مشکلات تصویری تلویزیون مثل وجود خطوط عمودی در تصاویر و یا سوختگی پیکسل ها که همان ایجاد نقاط سیاه رنگ بر روی تصویر استتنها با تعویض پنل برطرف می شود.

 

برای تعمیرتلویزیون خود هم اکنون از اینجا ثبت سفارش کنید

 

·       کم نور شدن صفحه تلویزیون

 

عیب یابی مشکل کم نور شدن صفحه ی تلویزیون در صدر درخواست های تعمیرات تلویزیون از سمت مشتری هاست. برای رفع این مشکل، قبل از هر اقدامی ، اول قسمت تنظیمات را بررسی کنید. ممکن است به خاطر دستکاری در آن، این مشکل ایجاد شده باشد. اما گاهی از موارد هم مشکل از فسفر است. فسفر به کار رفته در تلویزیون های ال سی دی، ال ای دی و پلاسما پس از مدت زمانی دچار کاهش کیفیت خواهد شد که در نهایت باعث کم شدن نور صفحه نمایش تلویزیون شما می شود.

 

·       قطع شدن صدا در تلویزیون به صورت ناگهانی

اصلی‌ترین اشکال صدای تلویزیون، وجود مشکل در بخش مین برد دستگاه است. در صورتی امکان تعمیر این قطعه وجود داشته باشد کارشناسان آمیار 24 این کار را انجام خواهند داد در غیر این صورت این قطعه از تلویزیون شما تعویض می گردد.

 

نیاز به تعمیر تلویزیون دارید؟

اگر تلویزیون تان به هردلیلی از دلایل بالا مشکل پیدا کرده است و نیاز به تعمیر تلویزیون در کوتاه ترین مدت ممکن را دارید و در انتخاب تعمیرکار مطمئن و کاربلد همچنان تردید دارید برای اطمینان خاطر از دریافت بهترین خدمات تعمیر تلویزیون از متخصصان صوت و تصویر آمیار 24 کمک بگیرید.

سامانه خدمات آنلاین آمیار 24 در 70 رسته دیگر پاسخگوی نیاز خانه و ساختمان شماست.

برای برقراری ارتباط از مسیرهای درنظر گرفته شده در منوی ارتباط با وارد شوید. برای ساده تر شدن ارتباط، سیستم تلفنیار آمیار 24 گوش به زنگ شماست.

اشتراک گذاری

قم , پارک علم و فناوری قم , ساختمان مرواید۴ , طبقه ۲ , واحد ۲۲
info[at]amyar24.com
025-31761 , 025-32816140

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پروانه کسب-آمیار24
نشان ملی ثبت-آمیار24

آمیار24 مجموعه ای از خدمات آنلاین(از جمله نظافت,تعمیر لوازم منزل,آهنگری,تعمیرات آسانسور,باغبانی و غیره) را برای محل کار و خانه شما فراهم کرده تا شما بتوانید به راحتی و اطمینان خاطر از متخصصین هر سرویسی استفاده کنید
مشتریان گرامی می توانند از ۳ طریق اپلیکیشن آمیار24 یا تلفنیار یا سایت درخواست های خودشان را ثبت کنند
متخصصین آمیار24 علاوه بر دارا بودن عدم سوء پیشینه و تاییدیه فنی باید تاییدیه اخلاقی نیز داشته باشند
همچنین آمیار24 برای اطمینان و جلوگیری از ضرر مشتریان مرجعی از هزینه خدمات را برای هر خدمت تهیه کرده است

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت اندیشه پردازان سامان گستر پارس می‌باشد.