دیوارپوش و کف پوش و سقف کاذب

دیوارپوش و کف پوش و سقف کاذب

لیست قیمت

توضیحات

سقف کاذب و انواع ان

سقف کاذب در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان های امروزی یکی از عناصر مهم بشار می رود. علاوه بر استفاده از سقف کاذب به عنوان عنصری برای زیباسازی داخلی ساختمان از آن به عنوان سقف دوم برای پوشاندن تاسیسات به کار رفته در سقف ها استفاده می شود تا زیباسازی به نحو درستی انجام پذیرد. انواع مختلفی از سقف کاذب وجود دارد:
• سقف کاذب آکوستیک
• سقف کاذب آلومینیومی
• سقف کاذب چوبی
• سقف کاذب رابیتس
• سقف کاذب گچی
• سقف کاذب گریلیوم

 

دیوارپوش و انواع ان

در واقع دیوارپوش به عنوان یکی از عناصر متفاوت در پوشاندن دیوارها و جلوه دهی به دکوراسیون داخلی ساختمان ها اهمیت دارد. این نوع پوشش دیواری با عنوان دیوارکوب هم شناخته می شود و می توان از آن برای انواع فضای مسکونی، تجاری، اداری استفاده کرد. اگر کاربرد انواع مختلف از این محصول با بررسی تخصصی مزایا و معایب دیوارپوش بر اساس اصول درست دکوراسیون داخلی انتخاب شوند می توانند فضای بی روح دیوارها را به شکل مناسبی روح بخشیده.

انواع دیوارپوش را می توان به لحاظ جنس ساختاری و کاربردی که دارند طبقه بندی کرد. دیوارپوش ها در انواع مختلف شامل نوع ام دی اف و پی وی سی می باشند. انواع دیوارپوش های دیگر شامل دیوارپوش چرمی، دیوارپوش چوبی، دیوارپوش سه بعدی، سنگی، آلومینیومی، شیشه ای نیز هستند. مزایا و معایب دیوارپوش در انواع مختلف متفاوت می باشد که می توان آنها را دسته بندی کرده و برای محیط های مختلف انواع پرکاربردتر و مناسب تر را انتخاب و نصب کرد.

 

کف پوش و انواع ان

به رویه ها و لایه هایی که بر روی کف یک ساختمان یا هر مکان دیگری پوشانده شود کفپوش ( Floor ) می گـویند
کفپـوش ها بنا به کاربردشان به گونه های زیر بخـش می شوند :
1. کفپـوش اپوکسی
2. کفـپوش حفاظتی
3. کفپـوش گرمایشی
4. کفپـوش متحرک
5. کفپـوش پُرزدار

اشتراک گذاری

نصب سقف کاذب,تعمیر سقف کاذب,نصب دیوارپوش,تعمیر دیوارپوش,نصب کف پوش,تعمیر کف پوش,هزینه نصب و تعمیر دیوارپوش کف پوش سقف کاذب

لوگو-آمیار24

چرا آمیار را انتخاب می کنید؟

این شرکت تاکنون 80 رسته کاری را با جذب 200 نیروی متخصص فعال نموده و به صورت مداوم و با رشد تعداد درخواست ها در حال جذب نیروها و افزایش رسته های کاری می باشد و اهداف بزرگی را در برنامه های زمانبندی شده خود دنبال می نماید