نظافت داخل منزل یا محل کار توسط نیروی آقا

لیست قیمت

حداقل دستمزد نظافت تا 4 ساعت و کمتر از آن (داخل شهر)

1,100,000 ریال

حداقل دستمزد نظافت تا 4 ساعت و کمتر از آن (پردیسان و جمکران)

1,250,000 ریال

نظافت داخل منزل تا 5 ساعت (داخل شهر)

1,375,000 ریال

نظافت داخل منزل تا 5 ساعت (پردیسان و جمکران)

1,525,000 ریال

نظافت داخل منزل تا 6 ساعت (داخل شهر)

1,650,000 ریال

نظافت داخل منزل تا 6 ساعت (پردیسان و جمکران)

1,800,000 ریال

نظافت داخل منزل تا 7 ساعت (داخل شهر)

1,925,000 ریال

نظافت داخل منزل تا 7 ساعت (پردیسان و جمکران)

2,075,000 ریال

نظافت داخل منزل تا 8 ساعت (داخل شهر)

2,200,000 ریال

نظافت داخل منزل تا 8 ساعت (پردیسان و جمکران)

2,350,000 ریال

نظافت منزل بیش از 8 ساعت (هر ساعت)

300,000 ریال

نظافت اولیه ساختمان تازه احداث شده (هر ساعت)

300,000 ریال

تمیز کردن اشیاء قیمتی مانند: لوستر

توافقی

کار در شرایط سخت مانند: ارتفاع

توافقی

هزینه پک نظافت به ازای هر ساعت کار

50,000 ریال

توضیحات

خدمات نظافت منزل و محل کار

 

نظافت محل کار و منزل این روزها از دسته خدمات مورد نیاز خانواده ها و شرکت هاست هرچند که پیدا کردن نیروی مطمئن خدمات نظافت که کیفیت کار بالا هم داشته باشد کمی مشکل به نظر می رسد اما با ثبت درخواست در سامانه های خدمات آنلاین آمیار 24 دغدغه شما برای تمیزی خانه و محل کارتان به حداقل ممکن می رسد.

سرویس نظافت منزل از پر استفاده ترین خدماتی است به فهرست خدمات ارائه شده در رسته های مجموعه آمیار اضافه شده است. در کنار حساسیت هایی که برای تمیزی خانه و وسایل زندگی وجود دارد، نظافت اماکن و محل های کسب کار نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تحقیقات حوزه کسب و کار نشان می دهد که تمیزی و مرتب بودن فضای کاررابطه مستقیم با بهره و ری و افزایش بازدهی کارکنان دارد. به جز این در بسیاری از مشاغل همچون صاحبان کارخانه ها و واحدهای صنایع غذایی که با سلامت جامعه در ارتباط هستند بازدیدهای دوره ای از سوی بازرسان بهداشت صورت می گیرد که در رتبه بندی کیفی این اماکن تاثیر زیادی دارد. پس نه محل زندگی و نه محل کسب و کار را نمی توان به حال خود رها کرد و پاکیزگی مرتبط و درست این محل ها بسیار مهم است. با این وجود به دلیل مشغله های روزمره و چالش های موجود در فضای کسب و کار امکان مدیریت شخصی این امور این روزها چندان آسان نیست و تقاضای دریافت خدمات نظافت بیشتر و بیشتر می شود به همین خاطر پیدا کردن نیروی باتجربه و معتمد که به موقع در محل حاضر باشد و خدمات باکیفیت ارائه دهد دغدغه است.  اگر به دنبال بهترین شرکت های خدمات نظافتی در قم هستید، آمیار 24 مجموعه ای از نیروهای خدماتی متعهد و منضبط را گردهم آورده است و با برقراری ارتباط شما و خانم ها و آقایان فعال در این زمینه در اولین زمان ممکن نظافت و پاکیزگی واحدهای اداری،دفاتر و شرکت ها و واحدهای مسکونی را ممکن خواهد کرد.

جهت ارسال نیروی نظافت منزل و خدمات نظافت آنلاین از اینجا ثبت سفارش کنید

 

خدمات نظافت شامل چه مواردی است؟

خدمات نظافت غالبا شامل مرتب کردن خانه یا محل کار، گردگیری وسایل ، نظافت آشپزخانه، جارو و تی کف سالن و اتاق ها، نظافت سرویس های بهداشتی است. نظافت دیوارها و پنجره ها، شستشوی فرش و مبلمان، راهروها وپله ها نیز از دیگر بخش های دریافت این خدمات است. بیشترین تقاضا برای این خدمات شستشوی پنجره ها معمولا در حوالی عید یا تابستان است. نیروی های خدمات نظافت در زمان های مشخصی از سال مثل اعیاد و خانه تکانی نیز می توانند به کمک ساکنین خانه ها و محل های کار باشند. در این زمان به دلیل میزان بالای درخواست، معمولا پیدا کردن نیروی مناسب مشکل است که با ثبت درخواست در سامانه آمیار 24 این نیاز مشتریان نیز مرتفع خواهد شد.

در ساختمان های اداری و مسکونی، فضاهای موجود به دو صورت مستقل و مشاع امکان دریافت خدمات نظافت را دارند که به صورت فهرست وار قابل ارائه و تفکیک است:

نظافت راه پله

شستن دیوارها و نرده ها

شستن و تی کشیدن کف

تمیزکردن شیشه و پنجره های داخلی

نظافت مشاعات، پارکینگ،حیاط وپشت بام

نظافت لابی وسالن اجتماعات

نظافت سالن ورزش ،استخر، سونا و جکوزی

 

اگر جزو افراد پرمشغله هستید و زمانی برای انجام نظافت منزل خود ندارید کار را به نیروهای توانمند و متعهد آمیار 24 بسپارید. ممکن است تمایل داشته باشید که درخواست خدمات دریافتی تان به صورت هفتگی یا ماهیانه انجام شود. در این صورن نیز کارشناسان ما جهت پاسخگویی و انعقاد قرارداد طولانی مدت نیز آماده پاسخگویی به شما مشتریان محترم هستند.

سفارش خود را جهت نظافت محل کار و منزل  از اینجا ثبت کنید

 

قبل از استفاده از خدمات نظافت بهتر است به نکات زیر برای دریافت خدمات بهتر و حرفه ای تر توجه فرمایید:

·       پیشنهاد می کنیم درانتخاب نیروی خدماتی نظافت به محل در نظر گرفته شده تان و توقعی که از نیرو دارید توجه کنید به طور مثال اگر نظافت دیوارها و شیشه پنجره مدنظرتان است از همکاران ما تقاضای اعزام نیروی آقا داشته باشید و اگر به تمیز کردن و نظافت کابینت، قفسه یا کمد و کتابخانه نیاز دارید از نظافت چی های خانم کمک بخواهید.

 

·       برای گرفتن نتیجه بهتر، پیشنهاد می کنیم درانتخاب مواد شوینده مناسب و سازگار با وسیله یا مکان مورد نظرتان دقت کنید چرا که استفاده از شوینده های با کیفیت و متناسب هم فرایند نظافت منزل و محل کارتان را تسریع می کند و هم کیفیت خدمات دریافتی تان را بالا می برد. در کنار همه اینها در کاهش هزینه هایتان نیز موثر است.

 

·       برای دریافت بهترین خدمات نظافت منزل و محل کار، قبل اعزام نیرو از آمیار 24 ابزار و  تجهیزات موردنیازبرای نظافت را آماده کنید و در نظر بگیرید که برای هر قسمت از منزل به چه وسیله و ابزاری نیاز است تا بخشی از زمان در نظر گرفته شده برای گرفتن نیرو و هزینه ای که بابت آن می پردازید برای تهیه ابزار و وسایل تلف نشود. این وسایل به نوع کارهای لیست شده بستگی دارد و میتواند از تهیه دستمال نخی تا تهیه جاروبرقی و نردبان متفاوت باشد

 

 

·        بهتر است یک فهرست از کارهای منزل و موارد مورد نیازتان از قبل تهیه کنید تا برحسب اولویت از نیروی نظافتچی کمک بگیرید. در زیر فهرستی از کارها برحسب توالی روزانه، هفتگی و ماهانه را ذکر می کنیم. شما می توانید ایده های بهتری بر حسب نیازتان به آن اضافه و یا متناسب سازی کنید

 

فهرست تمیزکاری های روزانه :

مرتب کردن تخت و رختخواب ها

تمیز کردن توالت

شستشوی حمام البته بعد از استحمام

شستشوی دقیق سینک ظرفشویی

طی کشیدن کف آشپزخانه

جدا کردن لباس های کثیف از لباس های تمیز در اتاق و کشوها

 

فهرست تمیزکاری های هفتگی:

شستشوی حوله

شستشوی لباس های کثیف

جاروبرقی زدن  فرش و موکت ها

شستشوی سرویس های بهداشتی با مواد ضدعفونی کننده

گردگیری تمام منزل

تمیز کردن آینه و جا مسواکی

تمیز کردن داخل مایکروفر

 

فهرست تمیزکاری ماهانه:

شستشو و تمیز کردن تمام پنجره ها و چهارچوب ها

جاروبرقی با دسترسی به نقاط دوراز دید مثل زیر مبلمان - کابینت

گردگیری پرده ها

تمیز کردن در ها و در صورت نیاز داخل کابینت ها

تمیز کردن ماشین ظرفشویی ، جاروبرقی و لباشویی

 

جهت اعزام نیروی مجرب و  نظافت محل کار و منزل  از اینجا ثبت سفارش کنید

معیارهای آمیار برای نیروی نظافتچی مطلوب

آمیار 24 برای جذب و اعزام نیروهای متعهد و مجرب به منازل شما معیارهایی درنظر دارد که میزان مطلوبیت نیرو را برحسب آن می سنجد. به این منظور تعدادی از ویژگی های یک نیروی نظافتچی خود را در زیر مرور می کنیم:

باتجربه و مسلط به کار خود باشد

باید خوش برخورد و مودب باشد

باید آراسته و تمیز باشد

 باید امانتدار باشد

بادقت و مسئولیت پذیر باشد

در هنگام نظافت منزل باید کم صحبت باشد

با مواد شوینده و نحوه درست استفاده از آن آشنا باشد

 به صحبت‌های صاحب خانه گوش دهد

 

آمیار 24 به جز سامانه تلفنیار که به صورت تلفنی پاسخگوست؛ از طریق ارسال پیامک و نیز اپلیکیشن جامع و کاربردی آمیار که جهت آسان شدن روند ثبت سفارش و پیگیری آن طراحی شده است نیز دردسترس است.

شما مشتری محترم می توانید با ثبت سفارش نظافت منزل از طریق اپلکیشن آمیار 24 برای اولین سفارش خود ازاین تخفیفات ویژه بهره مند شوید.

اگر به دنبال اطلاع از هزینه نظافت منزل و محل کار در قم هستید، برای استعلام قیمت از طریق سفارش آنلاین  به جدول تعرفه خدمات نظافت در آمیار 24 مراجعه کنید.

 

 

اشتراک گذاری

نظافت,نظافتچی,kzhtj,kzhtj]dنظافت ویلا,kzhtj shujd,نظافت ساعتی,نظافتچی ساعتی,kzhtj]d shujd,نظافت منزل,نظافت خونه,kzhtj lpg ;hvوkzhtj lpg;hv,نظافت محلکار,نظافت محل کار,نظافت مشاعات,kzhtj lahuhj,نظافت دفتر کار,نظافت دفترکار,نظافت آپارتمان,نظافت اپارتمان,kzhtj ,dgh,نظافت ویلا,نظافت پازکینگ,نظافت پارکینگ,نظافت راپله,نظافت راه پله,نظافت حیاط,تمیزکردن حیاط,تمیزکردن خانه,تمیزکردن خونه,نظافت خونه,تمیز کردن خونه,نظافت مغازه,kzhtj lyhci,هزینه نظافت,دستمزد نظافتچی,دست مزد نظافتچی,نظافتچی اقا,نظافت نیروی اقا,نظافت اقا,نیروی نظافت آقا,نظافت آقا

قم , پارک علم و فناوری قم , ساختمان مرواید۴ , طبقه ۲ , واحد ۲۲
info[at]amyar24.com
025-31761 , 025-32816140

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پروانه کسب-آمیار24
نشان ملی ثبت-آمیار24
نشان اعتماد-آمیار24

آمیار24 مجموعه ای از خدمات آنلاین(از جمله نظافت,تعمیر لوازم منزل,آهنگری,تعمیرات آسانسور,باغبانی و غیره) را برای محل کار و خانه شما فراهم کرده تا شما بتوانید به راحتی و اطمینان خاطر از متخصصین هر سرویسی استفاده کنید
مشتریان گرامی می توانند از ۳ طریق اپلیکیشن آمیار24 یا تلفنیار یا سایت درخواست های خودشان را ثبت کنند
متخصصین آمیار24 علاوه بر دارا بودن عدم سوء پیشینه و تاییدیه فنی باید تاییدیه اخلاقی نیز داشته باشند
همچنین آمیار24 برای اطمینان و جلوگیری از ضرر مشتریان مرجعی از هزینه خدمات را برای هر خدمت تهیه کرده است

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت اندیشه پردازان سامان گستر پارس می‌باشد.