نصب و تعمیر هود

لیست قیمت

اجرت باز و بسته کرده هود

700,000 ریال

اجرت نصب هود

1,000,000 ریال

اجرت تعمیر موتور هود

700,000 ریال

اجرت تعویض و نصب موتور هود

900,000 ریال

اجرت تعویض و نصب پروانه هود

400,000 ریال

اجرت تعویض و نصب برد یا پنل هود

600,000 ریال

تعویض لامپ معمولی

150,000 ریال

تعویض لامپ 12 ولت

250,000 ریال

حداقل مبلغ دریافتی در صورت رفع عیب به همراه ایاب ذهاب

600,000 ریال

هزینه ایاب ذهاب خارج از محدوده شهری هر کیلومتر رفت و برگشت مجموعا

20,000 ریال

حداقل ایاب ذهاب خارج از محدوده شهری

400,000 ریال

تعرفه شب (10 شب تا 7 صبح)

20% مازاد بر اجرت ریال

توضیحات

تعمیر و نصب هود آشپزخانه در سامانه خدمات آنلاین آمیار 24 یکی از سرویس های ارائه شده است که در گروه نصب و تعمیر لوازم خانگی در دسترس شماستبرای نصب و تعمیر هود بی مکث، اخوان، درسا، الیکا، آستون، استیل البرز، آرانست، رابیتیس، ساگارتی و نوال و ... می توانید در آمیار 24 ثبت سفارش کنید.

برای اطلاع از قیمت تعمیر و نصب هود آشپزخانه به بخش تعرفه وارد شوید.هود آشپزخانه به عنوان یک تصفیه کننده هوای خانگی یکی از لوازم خانگی مهم است.

هود یا هواکش آشپزخانه مثل سرپوش بالای اجاق قرار می‌گیرد و وسیله‌ای برای از بین بردن بوی پخت‌وپز در آشپزخانه‌های امروزی است.

خرید هود آشپزخانه اولین قدم ما به دنیای انواع مختلف هود است و بعد از آن به نصب هود نیاز پیدا می کنیم و بعد از مدتی کارکردن به دنبال بهترین سرویس هود با قیمت مناسب هستیمبرای این منظور سرویس کاران مجرب آمیار 24 در هر دو قسمت نصب و تعمیرات هود در خدمت شما هستند.نصب هود در سامانه خدمات آنلاین آمیار 24

نصب هود در آمیار 24 با توجه به مدل هود شما انجام می شوداگرچه کاربرد همه هودها یکسان است اما دکوراسیون خانه شما و ابعاد آشپزخانه و نوع اجاق گاز مورد استفاده تان تعیین می کند که کدام مدل هود برایتان مناسب است و کارایی بیشتری داردبعضی از مدل های هود موجود در بازارهود دودکشی، هود بدون دودکش، هود مورب، هود سقفی، هود توکار، هود دیواری و هود زیر کابینتی است.

نصب و تعمیر انواع مدل هود مورد نظر شما از رسته های خدمات تعمیر و نصب لوازم خانگی آمیار 24 قابل ثبت است و انجام می گیرد.

هزینه نصب هود در سرویس دهنده های مختلف و اجرت کار سرویس کاران در مناطق مختلف متفاوت است اما خدمات آنلاین آمیار 24 سعی کرده است با بهترین کیفیت و قیمت مناسب خدمات نصب هود را ارائه دهد.

برای ثبت سفارش نصب هود در سامانه خدمات آنلاین آمیار 24 از اینجا وارد شویدتعمیر هود در سامانه آمیار 24

تعمیرات هود آشپزخانه براساس فرآیند عیب یابی قسمت های مختلف هود توسط کارشناسان صورت می گیرد.هودها از نظر ساختار قسمت های مشترکی دارند از جمله

  • فیلترها

فیلتر هود از قسمت های مهم یک هود آشپزخانه استفیلتر هود باید چند وقت یکبار عوض شود تا افزایش عمر هود و کاهش فشار بر آن را تضمین کنددر صورتی که به تعویض فیلتر بی توجهی کنید خیلی زودتر از عمر مفید هود باید به فکر خرید هود جدید و پرداخت هزینه زیاد باشید.

انواع فیلتر هود به صورت فیلتر آلومینیومی، فیلتر ذغالی و فیلتر الیافی در هود به کار می رود.

فیلتر آلومینیومی به صورت شبکه‌ای از جنس آلومینیوم است که چربی‌ها را به خود جذب می‌کند و شستشوی آسان از مزیت های آن است.

فیلترهای ذغالی روی دهانه ورودی موتور انواع هود نصب می‌شود و قابلیت شست و شو ندارد.

عمر مفید فیلترهای ذغالی حدود یک تا دو سال است.

فیلتر الیافی در هود های زیر کابینتی استفاده می شود و برای تعویض آن باید فیلترهای کهنه با فیلتر نو عوض شود.چگونه فیلتر هود را باز کنیم ؟ یا شستشوی فیلتر هود چگونه است؟ از سوالات متداول مشتریان از تعمیرکار هود استاین سوال ها و سوالات دیگری که در استفاده از هود دارید را می توانید با خدمات آمیار 24 درمیان بگذارید و از سامانه تلفنیار برای معرفی بهترین تعمیرکار هود در منطقه خود کمک بگیرید.

  • فن

فن هود در حقیقت قلب تپنده هود است که برای تهویه آشپزخانه می بایست توانایی مکش هوای مملو از چربی را داشته باشداگر فن هود آشپزخانه شما خوب کار نمی کند یا هود مکش ندارد یا مکش هود ضعیف است با آمیار 24 تماس بگیرید.

  • لامپ هالوژنی

لامپ هالوژنی هود یکی از اجزای این دستگاه است که تقریبا در تمام هودها دیده می شود و کمک مي‌کند تا اجاق گاز و غذا بهتر دیده شودلامپ هالوژنی هود هر چند وقت یک بار نیاز به تعویض داردبرای تعویض روشنایی هود می توانید از کارشناسان آمیار 24 کمک بگیرید.

  • برد الکترونیکی

برد هود از قطعات و بخش های الکترونیکی هود استدر صورت خرابی برد هود استفاده از آن ممکن نیست.تعمیر برد الکترونیکی هود از موارد تخصصی است که نیازمند تعمیرکار هود استبرای تعمیر برد الکترونیکی هود اشپزخانه خود در کوتاه ترین زمان تعمیرکاران با تجربه هود در خدمات آنلاین آمیار 24 در خدمت شما هستند.

  • موتور

موتور هود از اجزای مهم آن است که در صورت اختلال و ادامه آن می تواند هود را بلا استفاده کنداز مهمترین نشانه های اشکال در هود، سر و صدای غیر معمول است که در صورتی که ادامه پیدا کند موتور هود خواهد سوختدر صورتی که با صدای غیر عادی در هود مواجه شدید به سرعت دستگاه را خاموش کنید و از کارشناسان تعمیرکار هود آشپزخانه کمک بگیرید.  • سنسور دود و بو و حرارت

برخی از هودها مجهز به سنسور دود و حرارت هستند که در گروه هودهای پرفروش بازار لوازم خانگی قرار می گیرنداز مزیت های سنسور دود و حرارت این است که می تواند هر گونه بخار، دود ، چربی و غبار را تشخیص دهند و با ایجاد این شرایط هود به صورت خودکار روشن می شونددر صورتی که سنسور هود آشپزخانه شما دچار مشکل است برای رفع آن می توانید از سامانه خدمات آمیار 24 کمک بگیرید.

  • کلید تنظیم کننده دور موتور

کلید تنظیم کننده دور موتور در هود آشپزخانه، سرعت کار کردن هود را تنظیم می کندمعمولا سرعت کار در هودها در سه دور موتور تنظیم شده است که بر اساس مقدار آلودگی می تواند قدرت مکش را تغییر دهدخرابی کلید تنظیم کننده دور موتور باعث اختلال در عملکرد مطلوب هود استدر صورت وجود این عیب در هود آشپزخانه تان و تعمیر هود ازکارشناسان خدمات آمیار 24 می توانید مشاوره بگیرید.  • خرطومی

لوله خرطومی هود، هوای مکیده شده از فضای آشپزخانه را به فضای خارج از خانه منتقل می کندلوله های خرطومی انعطاف پذیری بالایی دارد و نصب آن توسط کارشناس و سرویسکار هود به آسانی ممکن استاما در صورتی که لوله خرطومی هود به خوبی کار نکند مکش هوا به درستی انجام نمی شود و بو و دود ناخوشایند حاصل از آشپزی در خانه باقی خواهد مانددر صورت هرگونه مشکل و یا خرابی در خرطومی هود آشپزخانه تان می توانید با سامانه خدمات آنلاین آمیار 24 در ارتباط باشید.مشکلات رایج هود آشپزخانه در یک نگاه

در نهایت باید بگوییم شناخت انواع مشکلات هود آشپزخانه می تواند به عیب یابی سریع تر و سرویس به موقع هود کمک کند.از جمله نشانه هایی که نشان می دهد هود شما نیازمند تعمیر یا سرویس است در زیر و به اختصار آورده شده:

هود صدای زیاد دارد

هود روشن نمی شود

هود یکسره کار می کند

هود مکش ندارد

دکمه های دیجیتالی صفحه نمایش کار نمی کند

و یا سوختن چراغ هود

از کارافتادن فن هود آشپزخانه

سر و صدای زیاد موتور هود

گرفتگی و آلودگی فیلتر هود

کم شدن قدرت مکش هود

پاره شدن لوله هواکش هود

قطع شدن لوله هواکش هود

اشکال در کارکرد بخش الکتریکی، صفحه‌ کلید و کنترل سرعت هود

برای ثبت سفارش تعمیر هود در سامانه خدمات آنلاین آمیار 24 از اینجا وارد شوید

آمیار 24 در رسته های متنوع خدمات آنلاین منزل و محل کار شما آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

اشتراک گذاری

قم , پارک علم و فناوری قم , ساختمان مرواید۴ , طبقه ۲ , واحد ۲۲
info[at]amyar24.com
025-31761 , 025-32816140

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پروانه کسب-آمیار24
نشان ملی ثبت-آمیار24

آمیار24 مجموعه ای از خدمات آنلاین(از جمله نظافت,تعمیر لوازم منزل,آهنگری,تعمیرات آسانسور,باغبانی و غیره) را برای محل کار و خانه شما فراهم کرده تا شما بتوانید به راحتی و اطمینان خاطر از متخصصین هر سرویسی استفاده کنید
مشتریان گرامی می توانند از ۳ طریق اپلیکیشن آمیار24 یا تلفنیار یا سایت درخواست های خودشان را ثبت کنند
متخصصین آمیار24 علاوه بر دارا بودن عدم سوء پیشینه و تاییدیه فنی باید تاییدیه اخلاقی نیز داشته باشند
همچنین آمیار24 برای اطمینان و جلوگیری از ضرر مشتریان مرجعی از هزینه خدمات را برای هر خدمت تهیه کرده است

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت اندیشه پردازان سامان گستر پارس می‌باشد.