نصب و تعمیر آب سرد کن

نصب و تعمیر آب سرد کن

لیست قیمت

تمامی نرخ ها به ریال میباشد.

حداقل اجرت در صورت عیب یابی یا رفع نقص

30.000 تومان

هزینه ایاب ذهاب داخل محدوده شهری برای مراجعه اول سرویسکار

رایگان

هزینه ایاب ذهاب داخل محدوده شهری برای مراجعه دوم سرویسکار

10.000 تومان

هزینه ایاب ذهاب خارج از محدوده شهری هر کیلومتر رفت و برگشت مجموعا

1.600 تومان

تعر فه شب (10 شب تا 7 صبح)

20 درصد مازاد بر اجرت

توضیحات

آبسردکن همانطور که از نامش پیداست، یک شیوه ای است که آب را در زمان کم سرد می کند و برای دسترسی آسان به آب آشامیدنی خنگ مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از آبسردکن امروزه به یک بخش ضروری از جامعه تبدیل شده است. امروز در این مقاله به بررسی طرز کار آبسردکن خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

طرز کار آبسردکن

• برخی از دستگاه های آبسردکن دارای فیلتر تصفیه آب بوده و از یک بطری آب مورد نیاز خود را تامین می کنند.
• دیگر آبسردکن ها نیز آب مستقیم از یک خط آب شهری ارائه می دهند.

اکثر آبسردکن ها معمولا از یک روش ساده برای خنک کردم آب استفاده می کنند .

در داخل آبسردکن شیری است که مانع از ورود آب از بطری به آبسردکن می شود. آب داخل آبسردکن به یک مخزن تغذیه وارد می شود، جایی که با استفاده از یک مبرد منجمد می شود. یک مبرد مایع خنک کننده است که در لوله هایی که در نزدیکی مخزن در آبسردکن واقع شده اند، گردش می کند. این مبرد به دلیل فشار در لوله هایی که توسط یک کمپرسور داخل کولر آب ساخته شده است، از مایع به گاز تغییر می کند، زیرا در لوله ها به سمت مخزن حرکت می کند. گاز خنک شده در لوله آب از طریق یک دریچه مجبور می شود تا حتی سردتر شود.

هنگامی که مبرد در قالب گاز قرار می گیرد و در لوله ها گردش می کند، توانایی جذب گرما را از آب معدنی موجود در مخزن به وجود می آورد و آب سرد و طراوت آن را به راحتی در دسترس قرار می دهد. حرارت در مبرد سپس از کولر آب خارج می شود.

همانطور که آب موجود در مخزن خالی می شود ، دستگاه مخزن را دوباره پر می کند و این روند دوباره شروع می شود. اگر مخزن آب به طور کامل در هنگام تخلیه خالی باشد، چند دقیقه قبل از اینکه کدستگاه ابسردکن آب را به درجه حرارت پایین خنک کند، چند دقیقه طول می کشد.

 

منبع : cold-maker

اشتراک گذاری

نصب آب سردکن,نصب آب سرد کن,آبسردکن,تعمیر آب سرد کن,تعمیر آب سردکن,سرویس آب سردکن,

لوگو-آمیار24

چرا آمیار را انتخاب می کنید؟

این شرکت تاکنون 80 رسته کاری را با جذب 200 نیروی متخصص فعال نموده و به صورت مداوم و با رشد تعداد درخواست ها در حال جذب نیروها و افزایش رسته های کاری می باشد و اهداف بزرگی را در برنامه های زمانبندی شده خود دنبال می نماید