نصب،شستشو و تعمیرات پرده

لیست قیمت

تمامی نرخ ها به ریال میباشد

نصب پرده با چوب پرده ساده یا طلایی (هر متر طول چوب پرده)

80,000

باز و بست پرده برای خشک شویی (هر متر طول چوب پرده)

80,000

نصب دکوری (هر عدد)

200,000

نصب کتیبه (هر متر طول)

200,000

دوخت ساده (هر متر طول پارچه)

50,000

دوخت پیلیسه (هر متر طول پارچه)

60,000

حداقل مبلغ فاکتور

600,000

ایاب ذهاب پردیسان، جمکران و کوه سفید فقط برای مراجعه اول سرویسکار

200,000

ایاب ذهاب داخل محدوده شهری فقط برای مراجعه اول سرویسکار

150,000

ایاب ذهاب خارج از محدوده شهری فقط مسیر رفت (هر کیلومتر)

20,000

حداقل ایاب ذهاب خارج از محدوده شهری

300,000

تاریخ آخرین ویرایش 99/03/02

توضیحات

پرده به عنوان یکی از سطوح پوشاننده در فضای خانه اهمیت خود را دارد و باید به گونه ای انتخاب شود که بهترین اثر و بالاترین کارایی را داشته باشد. کارکرد پرده علاوه بر زیبایی، پوشاندن پنجره برای ورود فیلتر کردن نور خورشید و از بین بردن دید اطراف به فضای خصوصی داخل خانه است. همچنین به نوعی فضای خانه را گرم و دنج تر می کند.

 

نصب چوب پرده

مورد بعدی در مورد نصب پرده است. بهتر است چوب پرده را تا حد ممکن نزدیک به سقف نصب کنید. این کار باعث می شود سقف خانه بلندتر به نظر برسد و تاثیر بیشتری در فضای کلی منزل داشته باشد. برخی افراد دوست دارند قسمت چوب پرده را با قابهای چوبی بپوشانند. این قابها در طرح و نقش های مختلف وجود دارد و ابعاد آن کمی بیشتر از عرض پنجره آماده می شود.

 

انتخاب رنگ پرده

در مورد انتخاب رنگ مناسب برای پرده محدودیت چندانی وجود ندارد، فقط کافی است چند نکته را در نظر بگیرید. ابعاد خانه راهنمای انتخاب رنگ هستند به ابن معنا که اگر خانه بزرگی دارید هم رنگ تیره و هم رنگ روشن و اگر خانه کوچکی دارید،  از رنگ های روشن استفاده کنید.

رنگ پرده‌ها بهتر است هماهنگ با مبلمان و یا به رنگ یکی از المان های برجسته فضای داخلی خانه باشند تا خانه را منسجم تر نشان ذهند. اگر پارچه رومبلی طرحدار دارید یا وسایل دکوری و خرده ریزهای خانه تان زیاد است، پرده را تک رنگ و ساده سفارش دهید. ولی اگر وسایل ساده و مینیمالی دارید، انتخاب طرح پارچه پرده دست خودتان است.

 

منبع : ihome.ir

اشتراک گذاری

نصب پرده,شستشوی پرده,تعمیر پرده,تعمیرات پرده پذیرایی,شستشوی پرده بزرگ,پرده بالونی,نصب و تعمیر چوب پرده,پرده حریر,پرده توری,پرده ضخیم,والان پرده,شید و کرکره,پرده زبرا,پرده رومی,پرده آشپزخانه,پرده اتاق خواب

لوگو-آمیار24

چرا آمیار را انتخاب می کنید؟

این شرکت تاکنون 80 رسته کاری را با جذب 200 نیروی متخصص فعال نموده و به صورت مداوم و با رشد تعداد درخواست ها در حال جذب نیروها و افزایش رسته های کاری می باشد و اهداف بزرگی را در برنامه های زمانبندی شده خود دنبال می نماید